Skocz do zawartości

Zablokowane Dodatek dla SVIP'A


Shaian Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji :Dodanie skina dla SVIPA

2. Opis Propozycji :Chciałbym zaproponować dodanie dla kont ze statusem SVIP skina do noża a chodzi mi o szpony (link na dole)

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Dzięki temu ludzie będą chętniej kupować usługę SVIP oraz będzie to wyglądać nieco lepiej ze względu że postać ma tylko pięści z kastetem 

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:https://gamebanana.com/mods/221528

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że te modele kos i tak są bezużyteczne większość graczy i tak nie używa ich bo one zabierają po prostu fps ale niektórzy lubią takie smaczki jeżeli już by miało byc coś zmieniane to ja proponował bym dać jeden model kosy, skina do ct,skina dla tt dla svip

co by musiało mieć konsekwencje w tym że inne skiny za szlugi musiały by zostać usunięty bo nie ma z tego co mi wiadomo tyle miejsca na modele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Shock331 tu masz rację ludzie może nie będą wtedy chcieli kupować skiny za szlugi ale nawet teraz nikt prawie nie kupuje skinów do kosy jak widziałem tylko z 8 osób które je miały więc co mamy do stracenia jak nikomu nie chce się zbierać 6 lub 7k szlugów na jednego skina. A co do spadków fps przecież zawsze ta osoba może skina ustawić domyślny.

Co do dodania osobno skina do ct jak i tt to też jest fajny pomysł

Edytowane przez Bartu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SVIP'a posiada on już wystraczająco dużo korzyści, m.in. wiele czapek premium.

 

Skiny na serwerze można zakupić za serwerową walutę (szlugi), są one wymieniane raz na jakiś czas w celu urozmaicenia rozgrywki.

 

Co do tego skina tak jak napisał @jeden337  w każdej chwili możesz sobie go zmienić, jeżeli nie odpowiadają Ci skiny wgrane na serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie