Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane skarga na gracza Wtykson


Nitr0x

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Nitr0x

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :Wtykson STEAM_0:0:121414553

 

Powód skargi:free kill

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):demo z mapy jail_beach_v3 z godziny 18:49 

 

Czas zdarzenia: około 19

 

podczas podawania poleceń prowadzący powiedział że trzeba bezruch do odwołania na łóżkach celi w pozycji kucnij i przyrzymaj kręcąc się w prawo   lecz nie płynnie potem strażnik się zapytał czy muszą się kręcić płynnie na co prowadzący Nabu odpowiedział że tak i potem jeszcze raz powtórzył polecenia i było to samo co wcześniej czyli bezruch do odwołania na łóżkach celi w pozycji kucnij i przyrzymaj kręcąc się w prawo ale znowu nie powiedział płynnie i po chwili podchodzi do mnie strażnik Wtykson i mnie zabija za to że nie kręciłem się płynnie co próbowałem przekazać adminowi na u@ że nie powiedział na poleceniu że trzeba się kręcić płynnie i mimo tego nie zostałem ożywiony potem mementomori próbował przekonać że nie było płynnego kręcenia się w prawo tylko zwyczajne lecz Wtykson tylko odpowiedział że "denerwuje go że większość nie potrafi słuchać poleceń"

 

wszystkie polecenia można zobaczyć na demku w minucie około 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, a więc:

Uwazam, ze nie masz racji, dlatego ze w ogole sie nawet nie kręciłeś. 

Polecenie było takie, aby się kręcić a nie obracać w daną stronę i się zatrzymywać na chwile.

Dla wyjaśnienia, jak podaje słownik języka polskiego: 

kręcić -  1. «być wprawionym w ruch obrotowy, obracać się w koło»

obracać się -  1. «zrobić obrót wokół własnej osi lub po kole»

                        2. «zwrócić się w jakąś stronę»

Ty zdecydowanie robiłeś drugi podpunkt ze znaczenia słowa "obracać się", odwracałeś kamerkę w prawo o kawałek, zatrzymując przy tym ruch obrotowy, czyli stałego kręcenia się (czytaj być wprawionym w ruch obrotowy) u ciebie nie było tak czy siak.

Mało tego NaBu:) dał Ci potem ducha.

Reasumując: Wykonywałeś pojedyncze obroty, nie wykonywałeś polecenia "kręcić się"

Edytowane przez Wtykson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wtykson napisał:

Okej, a więc:

Uwazam, ze nie masz racji, dlatego ze w ogole sie nawet nie kręciłeś. 

Polecenie było takie, aby się kręcić a nie obracać w daną stronę i się zatrzymywać na chwile.

Dla wyjaśnienia, jak podaje słownik języka polskiego: 

kręcić -  1. «być wprawionym w ruch obrotowy, obracać się w koło»

obracać się -  1. «zrobić obrót wokół własnej osi lub po kole»

                        2. «zwrócić się w jakąś stronę»

Ty zdecydowanie robiłeś drugi podpunkt ze znaczenia słowa "obracać się", odwracałeś kamerkę w prawo o kawałek, zatrzymując przy tym ruch obrotowy, czyli stałego kręcenia się (czytaj być wprawionym w ruch obrotowy) u ciebie nie było tak czy siak.

Mało tego NaBu:) dał Ci potem ducha.

Reasumując: Wykonywałeś pojedyncze obroty, nie wykonywałeś polecenia "kręcić się"

po 1. nie miałem ducha, duszka otrzymali gracze Shock oraz shaian shooter chyba mnie z kimś pomyliłeś po 2. obracić się to znaczy że się zwróciłem tylko raz w jednym kierunku albo wokół własnej osi lecz ja robiłem to co chwile czyli oznacza to że nie zrobiłem obrotu tylko się kręciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV.

 

Stwierdzam, że gracz Wtykson został wprowadzony w błąd przez prowadzącego strażnika, który powiedział, że mówił "płynnie", mimo tego, że tak nie powiedział.

Co do teorii gracza Wtykson , też po części ma rację, ponieważ istnieje różnica między obracaniem się a kręceniem, kręcenie to czynność ciągła i może być wykonywana w różnym tempie, lecz musi być wykonana płynnie, więc sam zwrot np. kręcić się w prawo jest tak na prawdę oczywisty, że trzeba to wykonywać płynnie.

 

3 minuty temu, Nitr0x napisał:

oznacza to że nie zrobiłem obrotu tylko się kręciłem

 

nie kręciłeś tylko obracałeś się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie