Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Propozycja by Jokeros


Luis Enrique

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, piszę do was z kilkoma propozycjami :

 

1. Dodać plugin który po dłuższym czasie wyrzuca osoby ze specta gdyż są nieaktywny od kilku rund ( dało by to sporo na serwerze, nie raz się zdarza, że brakuje admina a na spect siedzi z 10 osób i się wejść nie da, a taki plugin usprawniłby lekko pracę. ( pamiętam, że jest taki plugin który jeśli jesteś aktywny na spect czyt. klikasz lub sprawdzasz danego gracza to cię nie wyrzuci )

 

2. Dodać do regulaminu zakaz robiegnia gs/sgs/gsj/sbj. Usprawni to również rozgrywkę i każdy będzie traktowany równo , albo zabraniamy wszystkiego tak jak są zabronione ( gs , sgsy ) albo pozwalamy na wszystko.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spect to zły pomysł - sam często kręcę demko na "gracza" który ma dziwny styl gry. Przy pluginie nie mógłbym tego zrobić bo by mnie namiętnie wywalało.
2 opcja - to niby na tak, z drugiej strony jeśli ktoś kupuję "svipa"  to chyba raczej fajnie że ma taką możliwość szybkiego rashowania, bo w niczym innym to nie przeszkadza. Plan gry na takich graczy jest łatwy, bo albo rashują, albo w 1:30 są już na dachu ct (mapa eldorado). Bardziej zabroniłbym wchodzenie na TXT gdzie gracze sobie siedzą w miejscach gdzie ja np. Nie wejdę.
Dodałbym od siebie tutaj bardziej propozycję tego, aby była blokada reconnectu.
Pozdro Joker!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odpada całkiem, całkowicie się zgadzam z @Fartowny.do jednego z powodów, natomiast sam od siebie mogę dodać że czasami ktoś potrzebuje wyjść na 4-5 minutek, a nie chce stracić slota - plugin mu nie pozwoli zostać ;) 

2. Jak najbardziej za, będąc Multi@ jest to dla mnie bardzo mylące kiedy na reszty serwerach jest to zabronione, a tutaj nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do pierwszej proprozycij są od tego  @ Admin CS 1.6 [FFA]by wyrzucali i sprawdzali spec żeby nie był zapełniony od tego są admini 

Nie Tylko gra się liczy

 

 

Co do drugiej proprozycij znajdę czas wolny bo jestem na urlopie to zajmę się sprawami 

 

 

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie