Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Odwołanie się od bana Null


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Null 
IP / Steam ID*: STEAM_1:0:455688366
Admin banujący: @ SuperDziadek
Data i godzina otrzymania bana*: 08-19-21 01:40
Runda: idk
Serwer*: Only Mirage
Powód: zastraszanie, nie masz tu uprawnien
Link do demka*: Jeszcze nie ma, ale update dam jak się pojawi   update: https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210819-011458-1835526950-de_mirage-____________________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*: Wiadomo zostałeś zbanowany bla bla bla
Krótki opis sytuacji*: Pierwsza blokadę dostał mu kumpel z Holandii za dźwięki głosowe w csgo typu: playerradio Guardian.Victory,playerradio deathcry gdzie nie ma nic wspólnego z nadużywaniem mikrofonu, teraz drugi ban ciekawy 7 days ogółem aleee uwaga poprosiłem o dowody @ SuperDziadek, no a ten do mnie napisał m.in:

 

 (Counter-Terrorist)  Global » Dziadek : a kolega udaje niemego + to co tam pisał po angielsku to też powinien wylecieć wiesz o tym?

Ja odpowiedziałem: Counter-Terrorist)  Silver II » NULL | Datdrop.net : A wiesz, ze to holender jest?
  on Global » Dziadek : płynnie po polsku piszący?

 ja (Counter-Terrorist)  Silver II » NULL | Datdrop.net : Kiedy Ci pisał po polsku

 *DEAD*(Counter-Terrorist)  Global » Dziadek : sprzeczasz się z adminem?

Potem ban za prawdę miałem dostać zapytałem, to on mi mówi, że ja z nim się sprzeczam i dostaje ban za zastraszanie

 

 

Wiem, że to ban na 30 minut, ale to już drugi bezpodstawny ban, gdzie za chwilę piszę skargę na admina serwera wcześniej konsultując z @ Rutkowski

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

playerradio Guardian.Victory,playerradio deathcry - to jest dowód, sam napisałeś, odnośnie tego to powiem tyle, przy takim spamie jaki robił ciężko było coś usłyszeć , utrudniał przez to grę,  spamowanie tym jest uciążliwe  chyba że uważasz inaczej

''teraz drugi ban ciekawy 7 days''- odnośnie tego, to nikomu jeszcze nie wystawiłem takiego bana

Odnośnie tego:

'' (Counter-Terrorist)  Global » Dziadek : a kolega udaje niemego + to co tam pisał po angielsku to też powinien wylecieć wiesz o tym?

Ja odpowiedziałem: Counter-Terrorist)  Silver II » NULL | Datdrop.net : A wiesz, ze to holender jest?
  on Global » Dziadek : płynnie po polsku piszący?

 ja (Counter-Terrorist)  Silver II » NULL | Datdrop.net : Kiedy Ci pisał po polsku

 *DEAD*(Counter-Terrorist)  Global » Dziadek : sprzeczasz się z adminem?

Potem ban za prawdę miałem dostać zapytałem, to on mi mówi, że ja z nim się sprzeczam i dostaje ban za zastraszanie'' -  podważasz słuszność bana Twojego kolegi. Później się logujesz na jego konto i wchodzisz na serwer w roli jego adwokata gdzie tak naprawdę od tego jest forum a nie serwer, ja Ci miałem dowody na serwerze przedstawiać? No pomyśl weź,  mogłeś wejść tutaj napisać nawet w jego imieniu.  Ten dialog up jest stąd właśnie, że najpierw wchodzi i rozmawia czy pisze  po angielsku ktoś, a później słyszę Polaka na tym samym koncie, no byłem zdziwiony powiem Ci. Skąd miałem wiedzieć, że to Polski prawnik przyszedł o dowody się domagać.

Tam na dole jest jeszcze jakiś kontent do tej sprawy odnośnie discorda i, że o to poszło a teraz już, że to jednak spam playerradio i jeszcze parę rzeczy dopisałeś np, że zastraszam ludzi itp... To co ja za ducha się tam przebieram i latam po serwerze?  Zwracanie uwagi na to, że nie można czitować a jak takiego widzisz masz zgłosić to nie jest straszenie, czy nwm zwrócenie uwagi na mikro czy cokolwiek innego. 

 

 

Twój post pisany w nocy.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SuperDziadek napisał:

przy takim spamie jaki robił ciężko było coś usłyszeć

Co Ci tak ciężko usłyszeć? 

Wczoraj większość rund gadałeś, na demku poprzednim ze skargi.

22 minuty temu, SuperDziadek napisał:

Później się logujesz na jego konto i wchodzisz na serwer w roli jego adwokata gdzie tak naprawdę od tego jest forum a nie serwer, ja Ci miałem dowody na serwerze przedstawiać?

Po 1 primo to konto Null jest moją własnością. Po drugie skoro nie rozumie cie on ani Twoich słów, a ty mówisz do niego słowa " Ty rozumiesz Polski? " To według mnie to z tobą coś nie tak. 

Jakie dowody? Że pisał mój kumpel po Polsku, bo na demko ani jednego słowa nie zobaczyłem, ani nie usłyszałem.

 

22 minuty temu, SuperDziadek napisał:

Tam na dole jest jeszcze jakiś kontent do tej sprawy odnośnie discorda i, że o to poszło a teraz już, że to jednak spam playerradio i jeszcze parę rzeczy dopisałeś np, że zastraszam ludzi itp...

Błagam Cię. Teraz próbujesz się wykręcić się z oskarżeń, ale spoczko dla Ciebie rozpiszę demko o sytuacji z Discord, którą nagrywałeś i miałeś rzekomo wysłać do oceny w@ serwera bądź opiekunowi @ Oktaawian-owi.

22 minuty temu, SuperDziadek napisał:

Zwracanie uwagi na to, że nie można czitować a jak takiego widzisz masz zgłosić to nie jest straszenie, czy nwm zwrócenie uwagi na mikro czy cokolwiek innego. 

Zwracanie uwagi w sposób kulturalny, a nie straszenie ludzi banami bądź fałszywymi oskarżeniami.

 

 

 

 

 

PS: To nie jest rozpiska demka admina tylko plotkowanie. ;) @ takko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie