Skocz do zawartości

Zablokowane Wprowadzenie zwierzaków dla SVIP'ow


aDk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji : Wprowadzenie zwierzaków na serwer

2. Opis Propozycji : Dodać opcje zwierzaków, lista zwierzaków:

    "Krab",
    "Szczur",
    "Nietoperz",
    "Zaba",
    "Ment",
    "Karaluch",
    "Super nietoperz"

Była by to opcja tylko dla SVIP'ow, komendy :

/krab, /szczur, /nietoperz, /zaba, /ment, /karaluch, /super nietoperz - wybrane zwierzątko

/zwierz - losowe zwierzątko

/usun - wyłączenie zwierzątka

 

Zwierzątko podąża cały czas za właścicielem oraz znika wraz z jego śmiercią.

 

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Urozmaici rozgrywkę w grze

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

 Krab

krab.png

Szczur

szczur.png

Nietoperz

nietoperz.png

Zaba

zaba.png

Ment

ment.png

Karaluch

karaluch.png

Super nietoperz

super.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę uwierzyć własnym oczom, cóż za niesamowity pomysł! Ja bym poszedł dalej i zamiast tych beznadziejnych modeli przedstawionych wyżej dodałbym jakieś pokemony dla SVIPów, które będzie mogli karmić, tresować i robić pojedynki pokemonów między więźniami. Ponadto będą one się rozwijać i z jakimś poziomem zaczną ewoluować na potężniejsze. :japier: 

 

W ogóle nie będzie to przeszkadzać w prowadzeniu, ani trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoż @ aDk  nasz serwer czy już twój jest bardzo dobrze rozwinięty , naprowadzanie nowych pluginów do systemu nie opłaca się.  Zwierzaki utrudniałyby grę i przeszkadzały. Jest dobrze jak jest a dodanie więcej pluginów nie sprzyja dobrze serwerowi przez crusche. Podsumuwując nie jestem za tym. a jeszcze pomysł @ snuffy jest nawet ciekawy tylko jakoś trzeba konsekwentnie rozplanować jakie czynniki miałyby te pokemony i czy byłyby dodatkiem do svipa jak już.

Edytowane przez Majaczysz

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ snuffyW sumie ten pomysł z pokemonami wydaje się być lepszy od mojego, mógłbyś podesłać jakieś modele ?

 

@MajaczyszTen plugin nie miałby być dodatkiem, lecz zastąpieniem statystyk, lecz co jak i do czego jest jeszcze kwestią ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja jakby była do nich jakaś ciekawa mechanika. Np cos w stylu usuniecia skilli a zamiast tego np co 10 poziomów odblokowywało by sie peta który dawał by powiedzmy jakieś bonusy albo po prostu tym większy poziom tym ciekawszy pet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie