Skocz do zawartości

Zablokowane Berecik na admina :D


Degus123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Berecik ^^
Wiek: 20 
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: ponad 10 lat 
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):
Dlaczego Ty: Przyda się dodatkowa para rąk  w pilnowaniu serwera. Mam doświadczenie dużo (Byłem tutaj adminem na DM) Jestem aktywny jeśli chodzi o grę i pomocny w wielu kwestiach . 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia czy coś wypadnie czy coś ,ale głównie to po 3 h się gra 
Kontakt: FB/FORUM
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Berecik ^^/51.83.215.40:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Owszem ale PSC i to też będzie zależeć od dnia ,ale tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i moja opinia nie zmieni tu czegoś ale z Berecikiem sie przyjemnie gra Luźny Chłop.

10lat w csie to dużo to jest jeden +

drugi plus to natomiast Spore Doświadczenie w byciu Adminem troche znajomość AMX'a może zmylić ale trudne do opanowania to nie jest

10Godzin na serwerze powinno starczyć.

@ Właściciel CS 1.6 [FFA] @ Admin CS 1.6 [FFA]Moim zdaniem Szanse mógłby dostać zdecydujcie sami. <3 

Ta odpowiedz może nie pomoże w tym podaniu ale lubie sie wtrącić w tematy :D .

 

Powodzenia @Degus123<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak.
Wiek +
Amx + (przynajmiej nie kłamie że 9/10 a nie zna prostej komendy jaką jest amx_kick takich aparatów też widziałem)
Steam -
GT + 
Składka + 

Gracz jest w porządku, ale jako gracz FFA oczekuje "bardziej" doświadczonych rąk administracyjnych, tym przykładem jest @ dsk4rav Który niedawno zasilił załogę.

Nie zapominajmy że adminowania to nie tylko amx_modmenu, ale banowanie i rozpisywanie demek. Czego często obecna ekipa nie robi. Aktualnie jestem na Nie. Ale powodzenia, Berecik oby Ci się udało, mogę się mylić.

Edytowane przez Fartowny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(+/-) amx

(-) Gt

(-) aktywność, głównie 3 h, tylko dzisiaj z wczoraj widzę że próg przebity

image.png

(-) brak steam

 

Ogarnij steampngwing.com (2).png oraz nabij nieco więcej godzin, jak na razie na NIE

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do Twojej osoby, widziałem Cię wczoraj, poza tym nie za bardzo byłeś aktywny, zwracałem Ci uwagę co do kultury co nie powinno mieć miejsca jako admin, popraw trochę GT, zakup steam i daj się bardziej poznać graczom jak i administracji FFa, na ten moment jestem na Nie 

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie