Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Przemyślenia, zmiany, nieporozumienia


xvnkj

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji :

Przemyślenia, zmiany, nieporozumienia 

 

2. Opis Propozycji :

Mam kilka spostrzeżeń na temat serwera oraz Administracji, a mianowicie chciałbym poruszyć pierwszą rzecz, że dla mnie jak i przypuszczam dla wielu graczy Waszego serwer jest bardzo zabawny proces myślowy, którego mało kto rozumie, a mianowicie odrzucacie Podanie na Strażnika chociażby  @ Wtykson

gdzie aktualna aktywność Strażników przez ostatnie 7dni prezentuję się tak (bierzmy pod uwagę, że GT nie oddaje w pełni Twojej aktywności, bo możesz 30minut chociażby na afku przesiedzieć)

 

Strażnicy

Wolny - 0 minut (podobno na jakimś urlopie jest 2miesięcznym bez komentarza pomijam fakt, że od miesiąca nie rozegrał jednej minuty)

NaBu - 502 minuty co daję lekko ponad 8h (not bad), przez 4dni w ostatnim tygodniu praktycznie nieaktywny.

Perfect4Ever - 284 minuty co daję nam 4.8h w żadnym dniu nie został przekroczony limit chociażby 82minut co daje nam godzinę z groszem.

的吉奧人Russ - 128 minut co daję nam 2.1h przez 6dni praktycznie nieaktywny.

Żapka - Dość aktywna ostatnimi czasy natomiast jakby wziąć ogół ostatniego miesiąca są spore luki.

 

Admini

Ventus - 0 minut (urlop miesięczny) w kwestii miesiąca również wygląda to jak wygląda.

Kondzio777 - 7.6 godziny 5dni nieaktywny patrząc przez pryzmat miesiąca fatalnie to wygląda.

Speedy - 441 minut 7.3 godziny 

 

Ci sami ludzi pewnie myślą i wypowiadają się pod Podaniami no, no 7h aktywności w Tygodniu to bardzo mało w wakacje, a sami widzicie jak jest, peace.

Posłużyłem się najprostszym wskaźnikiem czy admin/strażnik jest aktywny i powiem tak nie wygląda to zbyt dobrze (mówi to gracz, który w kwestii tygodnia dość sporo ma godzinek przegranych)

 

Resztę osób pozostawię w spokoju i nie będę brał pod lupę, bo widzę ich na serwerze, widzę ich wkład oraz widzę aktywność (Zappka i NaBu:), Speedy również ją mają i nie sugeruje, że nie choć momentami no nie wygląda to zbyt dobrze) możliwe, że któryś z Adminów ostatnio miał mniej nawet rozegrane od tych trzech osób natomiast ja widzę o wiele częściej tamte nicki, ich rzeczywisty wkład (może po prostu mijamy się czasowo jak gramy kto wie)

 

I teraz pytanie do Opiekunów czy nawet Właścicieli serwera dlaczego nie możecie dać szansy innym, dlaczego ustalacie jakieś limity na sloty Strażników oraz Adminów.

Sami widzicie, że wygląda to fatalnie u Strażników u Adminów trochę mniej, a takiemu @ Wtyksonodrzucacie podanie (nie sugeruję tutaj też mojego Podania, bo to bezsensu i unfair, ale pozwolę się posłużyć kolegą) nie chce mi się liczyć minut, które ma przegrane, nie chce mi się nawet zerkać na wykres miesięczny, bo jest znakomity i sam o tym wiem, powiedzcie mi jak to jest kurcze mole, że tak się dzieje, może pora coś z tym zrobić??????

Pozwolę sobie jeszcze zacytować zapke w wypowiedzi na Podanie Shocka Założę się, że znajdzie się masa graczy, którzy powiedzą, że nawet Cię na serwerze nie widzieli."

Jeszcze zabawniejszy jest moment kiedy Administracja nie zna najbardziej aktywnego Strażnika, który ma ogromny wkład w serwer mimo jednego odpału, który mu się wczoraj wydarzył.

 

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie dlaczego kobiety mają darmowego SVIPA na 14dni za nic, dosłownie za nic, może za posiadanie innych narządów płciowych, czy też inna genetykę po prostu nie jestem w stanie tego racjonalnie wytłumaczyć jak już robicie takie ruchy proponuję również mężczyznom nadać takie uprawnienie (dla mnie to jest w ogóle bezsens z tym Svipem, ale skoro już dajecie taką możliwość to dajcie to wszystkim). Szczerze nie boli mnie wydać dyszkę na SVIPA na 14dni (nie boli mnie to ani trochę, ale wygląda to kolokwialnie mówiąc spermiarsko, a nie gentelmeńską czy jak to ktoś nazwie xD)

Może uznacie to za infantylne, umniejszające, ale szybko wybijam, że nie jest to atak w stronę kobiet, ani nic podobnego, po prostu wygląda to jak wygląda i nie powinno tak być albo wszyscy, albo wcale.

 

Zaraz pewnie pojawi się jakiś bohater i zapyta dlaczego wtrącam się w sprawy administracji, zarządzania etc, a ja powiem krótko mam do tego prawo, również mogę Wam przekazać moje luźne myśli na temat serwer i funkcjonowania i proponuję wziąć moje słowa pod uwagę, bo chcę dla Was dobrze jak większość waszych graczy, jesteście dobrym serwerem, dobrą ekipą, ale jest jeszcze sporo niedociągnięć. Nie tylko ja się tak zapatruję na te rzeczy, bo rozmawiałem z kilkoma bardzo aktywnymi graczami na temat tych dwóch spraw poruszonych wyżej i mają identyczne lub podobne zdanie także nie są to moje widzi mi się.

Jeżeli chce żeby serwer istniał jeszcze długo i poprawnie weźcie sobie kilka rad może od graczy do serca (proponuję zorganizować Konferencję na TeamSpeaku żeby obgadać kilka tematów)

 

Przepraszam za małą czytelność może i duża chaotyczność w całej mojej wypowiedz natomiast wiecie jak jest dużo myśli, szybkie pisanie bla, bla.

 

Pozdrawiam i całuje xvnkj

 

Personalnie do nikogo nic nie mam z wyżej wymienionych, nie zerkam przez pryzmat znajomości czy koleżeństwa, bo z nikim praktycznie nie trzymam, jestem bezstronny. 

 

 

 

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? 

-

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xvnkj napisał:

gdzie aktualna aktywność Strażników przez ostatnie 7dni prezentuję się tak (bierzmy pod uwagę, że GT nie oddaje w pełni Twojej aktywności, bo możesz 30minut chociażby na afku przesiedzieć)

Przypomnę, że jest okres wakacyjny i nie którzy Admini/Strażnicy są lub wrócili dopiero z urlopów.

Oczywiście my jako Administracja serwera również sprawdzamy i weryfikujemy aktywność Adminów/Strażników.

 

2 godziny temu, xvnkj napisał:

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie dlaczego kobiety mają darmowego SVIPA na 14dni

Jest to inicjatywa Właścicieli, bardziej w celu reklamy usług Premium.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie w sumie :D adk jak i twoje ponieważ też zauwazyłem że połowa ma wyj^^^ne i juz praktycznie nie graja.
Moim zdaniem podanie na straznika powinno byc [ON] i kazdy powinien dostac chociaz szanse na okres próbny na tydzien.
Moim zdaniem bez sensu  odrzucać podanie wszystkim. 

Ale co ja tu moge gadać skoro nie mój serwer :D 

@ aDk  tez ma w sumie racji troszke są wakacje mniej osób gra  i nie maja czasu na cs"A :D 

Wyrazam swoje zdanie :) 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie