Skocz do zawartości

Zablokowane [Zgłoszenie]KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK


Fartowny.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Serwer:FFA
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip):STEAM_0:1:616262894
Link do demka:https://www.upload.ee/files/13387961/hltv-2108121418-de_nuke32-1628770680-1628771880.zip.html
Podejrzane momenty:

11:48 - enemy na gniezdzie. Przy puszczeniu nagrania 1/4 widać jak celownik blokuje się na głowie przeciwnika.
11:42 - enemy pod KKKKK - znów przy strzale celownik ląduje na głowie przeciwnika - jest tak przy strzale, jakby aimbot ciągnał za modelem.
11:49:29 - To samo co wyżej - zabija gracz 2 przeciwników podczas strzału na 1/4 znów celownik pojawia się na głowie przeciwników.
9:58:19 - Znów - strzał przed celownik nad przeciwnikiem, drugi już idealnie na głowie.
10:07:80 - Znów, aimbot pociągnął za głową.

 

Opis sytuacji:
Wydaję mi się że "kolega" posiada jakiś legit settings, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, wystarczy zobaczyć że w innych akcjach celownik leci w dół - ogarnia recoil'a a w tych akcjach, po prostu strzela w głowę. Nie jestem profesjonalistą w rozpisywaniu demka, dlatego zależy mi aby ktoś "doświadczony" na to zerknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że nie mam prawa się tutaj wypowiadać ,ale znalazłem odwołanie zgłoszonego na innym forum i myśle ,że warto zerknąć ;) Wszystko tam opisane jest wraz z jego linkiem do profilu steam 

https://pogrywamy.pl/topic/13744-odwołanie-o-r-o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierrwsze tak jak chcesz kogoś zgłosić najlepiej nagrać swoje demko Pov bo demka HLTV są polagowane i na nich można każdego łatwo spalić

a teraz wypowiem się co do tych akcji twoich podejrzanych

 

 

11:48 -   ciągnie celownik cały czas po modelu wiec nawet w 1/4 nie trzeba patrzeć bo wszystko widać +b
11:42 - no ciągnie celownik po modelu jakieś słabe sety ustawione na tym kriegu +b
11:49:29 -   śmiesznie się oglada takie demka ale no akcja spalona celownik cały czas ciagnie po modelu +b
9:58:19 -  normalne strzały nic podejrzanego -b 
10:07:80 no pociagło troszke na główkę psilencik troszke za duży mi się wydaje na tej broni +b

 

Moim skromnym zdaniem chłop gra na legitnych setach tylko do tego kriega nie ma nic ustawionego i mu trzesie po modelach i łatwo się spalił 

DO PIECA 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie