Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina Shock


Shock. ツ

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: Shock
Imię: Dawid

Coś o sobie: Jako że przedstawiałem się w podaniu wcześniejszym na strażnika i nie ma co tu więcej owijać w bawełnę mieszkam w Zamościu uczę się w kierunku marketingu pomagam prowadzić firmę tacie oraz ganiam więzniów w wolnym czasie na jb, czasem z znajomymi lubię sobie zrobić dobry melanż kilku dniowy a tak ogółem to stronię od alkoholu.
Wiek: 19
Doświadczenie: 
Wielokrotnie posiadałem admina na serwerach typu jail/zm/dd2/ffa byłem kilkukrotnie opiekunem jb/zm zajmowałem się też działami UBT aktualnie posiadam strażnika na serwerze jb 

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem: Lubię się rozwijać zatrzymują się tylko ludzie bez przyszłości ja już posiadam rangę strażnik jb, kolejnym z powodów jest to że bardzo często byłem zmuszony prosić adminów a głównie opiekuna adk by ten nakładał większe kary jak 30min na ludzi którzy łamali regulamin 

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Shock/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: zależy od dnia jednego dnia przegram 2h innego 6h ale myślę ze minimalnie to 10h tygodniowo

Znajomość regulaminu [0/10]:9/10

Znajomość moda JailBreak [0/10]:9.5/10

Składka (TAK/NIE):Tak

Znajomość AMXX [0/10]: 8/10 

Steam ID? : STEAM_0:0:1680597

Posiadasz mikrofon?: Tak 


Kontakt: Steam/Discord/Forum/Ts3

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat +

- Posiadanie TeamSpeak3 +

- Sprawny mikrofon +

- Steam +

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik +

-Minimum 14 dni jako Strażnik +/-

- Minimum 25 dni stażu na serwerze. +

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip) +
- Minimalna znajomość AMXX [6/10] +

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl +

- Znajomość regulaminu +

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem szansy

 

+kultura

+CT

+dobre sprawowanie w roli strażnika

-staż

-wymagania

 

 

 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo sceptycznie nastawiona co do Ciebie, nie chodzi tu o żadne złości, po prostu jeszcze miesiąc temu nikt Cię nie znał, grasz na serwerze od miesiąca, a tydzień temu składałeś dopiero podanie na strażnika, a już widać kolejne na admina. Za szybko jak dla mnie, jeśli ktokolwiek miałby awansować na admina ze strażnika to ktoś kogo po prostu ludzie znają od co najmniej 2 miesięcy. Założę się, że znajdzie się masa graczy, którzy powiedzą, że nawet Cię na serwerze nie widzieli. Po prostu daj się poznać, spróbuj za jakiś czas, bo tak naprawdę po tygodniu nikt z nas - ani gracze, ani administracja nie poznała Cię na tyle by móc popierać Twój awans. Podsumowując, jestem na nie, główny powód to brak większego stażu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... Z tym podaniem to się nie postarałeś. Zacznijmy od sytuacji z poprzedniego tygodnia, kojarzysz na bank, a mianowicie... Nie będę przytaczał jednej konkretnej sytuacji, ale chodzi o fakt, że ciężko przekonać cię do tego, że nie masz racji a to duuuuuży minus. Admin powinien wiedzieć, że nie zawsze ma racje a nie upierać się przy swoim. Mimo to dobrze radzisz sobie w CT, sprawiasz wrażenie miłego gościa ale to nie wszystko. Krótki staż na serwerze jest kolejnym dużym minusem... Podsumowując jestem na NIE, daj się poznać!

 

 

Pozdrawiam, Gonzalez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na razie niestety na NIE, ponieważ jesteś z Nami bardzo krótko oraz uważam, że Admin musi być przykładem dla innych graczy, niestety są momenty kiedy nim niestety nie jesteś.

Bardzo często widać brak Twojej reakcji na nie odpowiednie zachowania na serwerze, rozumiem że można kogoś np bardziej lubić, ale niestety Admin nie może tego okazywać.

Najlepszym przykładem jest to nagranie z HLTV z mapy jail_darkover z dnia 12.08.21 godz: 17:16 - 17:57.

 

Nie będę go rozpisywał, ponieważ za długo by zeszło, po prostu napisze jaki punkty regulaminu były łamane, bez żadnej reakcji z Twojej strony.

 

1.6 Zabronione jest obrażanie graczy, używanie nicków rasistowskich, obrażających inne religie i wpływających na zachowanie innych graczy -  nicki obraźliwe, prowokacyjne, znaków specjalnych(czyt. znaki specjalne z Tablicy Znaków, które są w formacie nieodczytywanym przez serwer)

1.10 Wdawanie się w kłótnie, prowokowanie do nich i podjudzanie innych będzie karane.

1.17  Zakaz unikania walki podczas zabaw/pojedynków

2.6 CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK].

2.13 W momencie przypadkowego zabicia więźnia, strażnik jest zobowiązany do ożywiane gracza. Jeśli strażnik nie zauważył i nie ożywił więźnia, zobowiązany jest  podarowania tej osobie następnego dnia FreeDay’a.

2.24 Jeżeli CT nie zastosuję się do regulaminu, może zostać wyrzucony z Ct / zbanowany. 

2.32 Strażnicy mają zakaz przeszkadzania prowadzącemu, gdy on prowadzi.

3.14 Zakaz przebywania w celi oraz gunroom'ie podczas zabaw.

 

Ogólnie podsumowując, był kompletny brak kultury na serwerze, gracze przeklinali/obrażali się, prowadzący w CT wydał polecenie "totalny bezruch", po mass FK ( brak powtorzenia /powtorz) proponujesz zabawę po buncie, wchodzisz na zabawie do Gun Room'u, nie reagujesz na Admin Chat, zbyt dużo tego.

 

Ogólnie jesteś w porządku graczem, inni gracze Cię lubią i masz z nimi dobry kontakt co jest dużym +, ale niestety nie możesz tolerować takich sytuacji jak w/w, jeżeli chcesz być Adminem. Mam nadzieję, że po tym poście mocno się poprawisz i zaczniesz korzystać ze Strażnika tak jak przystało, aby na serwerze był porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie