Skocz do zawartości

Zablokowane [Admin] Exploit.hipertrofia!


exploit

Rekomendowane odpowiedzi

3846.png

Imię: Adam

Nick na serwerze: exploit.Hipertrofia!

Wiek: 15+

Znajomość AMXX [1-10]: 7

Steam z grą CS 1.6: AmeliniumZR

Kontakt: GG| TS3 | STEAM | FORUM

Coś o sobie: Cześć, nazywam się Adam. Ostatnio znalazłem ten serwer i bardzo mi się spodobał, więc zacząłem grać. Siedzę dużo czasu na nim i wiele osób może mnie znać z nicku jakim jest "exploit.Hipertrofia!". Wiele osób pisało mi, że mam WH, ale spoko gram czysto. Składam to podanie przez namówienie Doradcy Finansowego, bo mówi, że się nadam. Może też wiele osób dawać głosy na Nie, ponieważ mój wiek nie jest odpowiedni jaki jest zawarty w wymaganiach, chcę spróbować swoich sił (kolejny raz^^) i stawić czoła wyzwaniu. Jestem dość ogarniętym typkiem i ogarniam Cs'a. Moja rozgrywka w gry FPS zaczęła się już gdy miałem 6 lat, kiedy to brat pokazał mi starego Quake'a, ale nie mowa teraz o grze Quake, tylko o Cs'ie. Tak więc gram już prawie 5 lat. Swoje rozgrywki zaczynałem grając na NS'ie, ale później przerzuciłem się na Steam'a. Proszę o dobre rozpatrzenie mojego podania, będę dbał o serwer i postaram się eliminować graczy psujących rozgrywkę. Bardzo mi zależy.

Dzięki ;3

Reklamy:






  • Wiek +17: Mam 15 lat, ale myślę, że to nie wpłynie za bardzo na podjęcie decyzji
  • Znajomość regulaminu: ✓
  • Uzyskanie pozytywnych opinii od graczy oraz adminów serwera: ✓
  • Przegrane 10h na serwerze: http://www.gametracker.com/player/exploit.Hipertrofia%21/80.72.37.12:27021/
  • Składka ( 11.07zł sms | 7zł przelew ): ✓
  • Kultura/Słownictwo: ✓
  • Obowiązkowy steam: ✓
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie