Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na straznika Wtykson


Wtykson

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: Wtykson
Imię: Bartłomiej

Coś o sobie: Sluze w wojsku w weekendy, tworze muzyke a dokladniej bity, jest to chyba moje najwieksze zainteresowanie ktore odkrylem do tej pory. Spedzam duzo czasu przy kompie, mozna by rzec ze jestem komputerowcem, ale nie odrzucam zadnych propozycji odnosnie spotkania ze znajomymi, co tez czesto ma miejsce :D. 
Wiek: 18
Doświadczenie: Kiedys adminowalem na jakims codmodzie, bodajze juz nie istnieje, a obecnie jestem adminem u nas na csowiczach na DD2 #2 1.6.

Dlaczego Ty chcesz zostać straznikiem: Chcę zostać straznikiem, poniewaz bardzo duzo czasu spedzam dziennie na tym serwerze. Wiadomo ze sa wakacje, odszedl jeden obowiazek szkolny, bo przede mna jeszcze jedna klasa technikum i dlatego siedze od poludnia do nocy na serwie, ale podczas szkoly zazwyczaj tez, wracam i od razu odpalam kompa wiec wiecie xd wiec to jeden z powodow dla ktorych ja chce zostac adminem. Druga sprawa jest taka, ze spedzilem juz blisko 8000 minut wiec mam juz doswiadczenie odnosnie samego jaila u csowiczow i jego regulaminu.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Wtykson/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: Obecnie nawet i 60h, spedzam na serwie bardzo duzo czasu, co wiekszosc z administracji raczej moze potwierdzic. Jesli bedzie szkola, to zapewnie o polowe tego czasu mniej.

Znajomość regulaminu [0/10]: 7

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 7

Znajomość AMXX [0/10]: 7/8 (dalbym 9 nawet ale ocena 9 i 10 wiaze sie juz z umiejetnosciami pisania pluginow)

Steam ID? :  STEAM_0:0:121414553

Posiadasz mikrofon?:  Tak


Kontakt: FB: https://www.facebook.com/bartek.zajac63/

          Steam: www.steamcommunity.com/id/khadajhin44444444/

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wtykson zmienił tytuł na Podanie na straznika Wtykson

Jestem na Tak 

Powód jest tylko jeden jest to totalny król prowadzenia wraz z Mike Van T xd

+gt to twój link jak coś c: ----> https://www.gametracker.com/player/Wtykson/51.83.215.2:27015/

+steam

+bardzo pozytywny gość z normana Wtyksona 

+wiek

+dobrze śpiewa 

+liczy się dobra zabawa na takich serwerach a z tym Panem to norma  c;

 

Edytowane przez Shock331
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wtykson oczywiście nie ma co naginać rzeczywistości  jestem na tak. !

+ wiek oraz dojrzałość 

+ gt

+ bardzo ciekawa i wspaniała osobowość

+ super prowadzi w ct

+  bardzo kulturalny 

 

 

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że rekrutacja na Strażnika jest zamknięta no to gość się nadaję jako jeden z nielicznych, go z nim na admina.

 

+ GT ogromny plus

+ Chłopak niefaworyzujący nikogo, a biorąc pod uwagę, że z wieloma osobami z serwera ma kontakt to dość istotne tbh.

+ Bardzo poprawna gra w CT mimo, iż nie ma tego w wymaganiach na pewno warto podkreślić, choć zawsze może być lepiej.

-Jedynym jak dla mnie minusem na chwilę obecną jest to, że podanie jest cienko napisane mogłeś się trochę bardziej postarać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie