Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Strażnika | xvnkj


xvnkj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 

xvnkjn


Imię: 

Kacper


Wiek: 

20


Doświadczenie: 

Ogrywam cs'a od 2k11, natomiast jeżeli chodzi serwery jailbreak to wydaję mi się, że na pierwsze natrafiłem w 2k13 i do teraz ogrywam się głównie na nich stąd słaby skill chociażby w movemencie czy też samym strzelaniu, bo jednak nie ćwiczę tego w żaden sposób.

Także jak można dostrzec doświadczenie ogólnie posiadam dość spore. Jeżeli chodzi o samą administratorkę na tego typu serwerach to powiem tak, że na pewno z kilkanaście razy byłem Administratorem na serwerowniach, które już nawet nie istnieją, również posiadałem dwa razy Opiekuna serwera.

Samo obycie z adminem nie jest mi w żaden sposób obce. 

 

Coś o sobie:

Kacper lat 20 na co dzień śmigam zajawkowo na desce, uwielbiam sport drużynowe mowa tu głównie o siatkówce plażowej, piłce nożnej na plaży czy też normalnej na murawie. Od ponad czterech lat jestem w szczęśliwym związku z dziewczyną. Rok temu napisałem oraz zdałem maturę (jakby kogoś interesowało Liceum Humanistyczne). Od tamtego momentu zbieram się na studia psychologiczne, ale jakoś mi nie po drodze, zdecydowanie brakuję chęci i motywacji (lepiej pograć sobie w gierki pospędzać czas ze znajomymi, czy też popracować) niedługo czeka mnie wyprowadzka do Krakowa wraz z dziewczyną w końcu na "swoje" ponieważ rozpoczyna swoje studia na Uniwersytecie Jagielońskim (a ja ogrywam się w counter strike 1.6 ironio).

Misz, masz charakterów z jednej strony introwertyk, a momentami skrajny ekstrawertyk (wszystko zależy od moodu), ale zdecydowanie definiuje mnie ogromna cierpliwość i próbuje wokół siebie budować atmosferę dość luźną, ponieważ uwielbiam dyskutować, wymieniać się poglądami, rozmawiać nieco bardziej merytorycznie, ale pogawędki o głupotach również przejdą, bo przecież nie można być całe życie poważnym i wyrafinowanym. 

 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? 

Tak się składa, że wróciłem do gry w cs'a od jakiegoś miesiąca i złapałem starą zajawke na te gierkę. 

Na waszym serwerze od ponad 10 dni gram czynnie i bardzo aktywnie może nie jest to jakiś ogromny staż, natomiast po rozmowie ze mną dojdziecie raczej do wniosku, że jestem odpowiednią osobą, bo na pewno na serwerze nie dałem się wszystkim jeszcze jakoś bardziej poznać zważając na to, iż bardzo mało spędziłem w CT, ponieważ bardziej zajawia mnie gra w TT. Tak jak już wspomniałem ogrywałem się na adminie wiem jak się zachowywać, wiem czego się wystrzegać, posiadam wspaniały talent zwanym szczerością co wydaję mi się, że jest dość istotne. Potrafię rozmawiać i nie definiuje ludzi przez pryzmat wieku. Również z małą ilością graczy mam jakikolwiek kontakt poza serwerem co to oznacza, jakiekolwiek objawy faworyzacji raczej nie wchodzą w grę przez to. Po moim przyjściu na serwer zauważyłem nieco małą aktywność kilku strażników, a nawet adminów nie będę rzucał nickami, bo na pewno wszyscy wiedzą o kim mówię, wydaję mi się, że na pewno przyda się dodatkowa para rąk do pomocy. Warto podkreślić, że nie mam problemu z wysławianiem się ofc poprawnym, czy też pisownią jak niektórzy (to też zostawię dla siebie). Dodatkowo złożyłem już kilka skarg, fajną moim zdaniem propozycję także mimo krótkiego stażu jak wspominałem można się domyśleć, że zaangażowanie jest dość spore.

 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : 

 STEAM_0:0:612164605

 

Składka (TAK/NIE):

Zawsze dochodziłem do wniosku, że jest to zbędne, bo przecież polega to na tym, że ja za darmo pomagam serwerowi i to tak jakby pracować w czymś co się lubi i dodatkowo płacić za to (jest to jakiś argument czyż nie?), natomiast jeżeli mus to mus i jestem w stanie poświęcić te kilka złotówek co miesiąc na rozwój serwera.

 

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: 

Wszystko zależy po raz kolejny od moodu momentami może być to 8h, a niekiedy nawet 15h. Trudno mi określić, aktualnie spoglądając na moje GT można domyśleć się, że jestem bardzo aktywny.

 

Link do GT:

https://www.gametracker.com/player/xvnkj/51.83.215.2:27015/


Znajomość AMXX [0/10]: 

Kiedyś było to 7/8, natomiast teraz wszystko na nowo sobie przypominam, wydaję mi się, że na chwilę obecną będzie to solidne 4 lub lekkie 5.

 

Znajomość regulaminu [0/10]:

Bana ani ostrzeżenia żadnego nie dostałem, znam regulamin, czytałem go wydaję mi się, że 8/10 to na pewno.

 

Znajomość moda JB [0/10]:

9/10 bez zbędnych słów.


Posiadasz mikrofon?: 

Jak najbardziej.

 

Kontakt: 

Steam/TeamSpeak/Dla bardziej zaprzyjaźnionych nawet FaceBook

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]  

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze 

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze 

- Sprawny mikrofon 

- Posiadanie TeamSpeak3 ✔

- Mutacja [możliwe wyjątki
- Minimalna znajomość AMXX [4/10

- Znajomość regulaminu ✔

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

 

PS

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że pozwoliłem sobie na małą edycję wizualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięta rekrutacja.

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie