Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na administratora: Mów Mi Rysiu


Oeleg

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Twój nick: zaffre
  • Nick oskarżonego: Mów Mi Rysiu (i jakiś gó*****y znaczek na końcu)
  • Steam ID/IP oskarżonego: -/-
  • Dowody (SS'y/Demo):
  • obraza gracza (http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_lego_2_ultimate-1628162176-1628163068.zip) - nie jestem w stanie stwierdzić dokładnej godziny około połowa mapy
  • sytuacja z zaglądaniem w portfel (http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_kox-1627986691-1627987591.zip)
  • Opis sytuacji: Mów mi rysiu, jako administrator daje BARDZO zły przykład graczom - na serwerze obraził jednego z graczy (na demku jest cała sytuacja widoczna) gdy go upomniałem, że administrator powinien dawać DOBRY przykład zlekceważył i zachęcił do napisania skargi - i o to ona ;x. Niby sytuacja nadająca się na ostrzeżenie, ale jest to jawny przykład NADUŻYWANIA swojej posady administratorskiej gdyż 3 sierpnia o godzinie 13:37 zostałem zmutowany przez owego administratora (http://banicje.pl/sourcebans/index.php?p=commslist&advSearch=zaffre&advType=name) za nazwanie go "downem" (niby nic dziwnego aczkolwiek sami inni gracze stwierdzili, że nie było to nic złego, ponieważ sam administrator sprowokował mnie (zaglądanie komuś w portfel to nie rola administratora ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 01:09, takko napisał:

@ Mowmirysiuco masz do powiedzenia? i tak obejrze demko ale nmajpierw czekam na twoja wypowiedz

Zaffre ma racje, obraziłem użytkownika (nie pamietam jakiego) słowami nie powinienem tego robić. Zrobiłem to odruchowo i nieumyślnie. Widocznie za bardzo się poczułem jako administrator. Tak jak wspomniałem w tamtej chwili, chciałbym na tle całego forum przeprosić gracza zaffre oraz użytkownika, którego obraziłem za całą sytuację. Przypomnę tylko, że mecz przed twoim mutem obrażałeś użytkownika placus. Nie chce mi się z tobą wchodzić w dyskusję, najwidoczniej nie nadaje się na administratora na serwerze społecznościowym i czekam na konsekwencję zaistniałej sytuacji, którą będzie degradacja. Życzę ci miłej i spokojnej nocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 01:20, Mowmirysiu napisał:

Zaffre ma racje, obraziłem użytkownika (nie pamietam jakiego) słowami nie powinienem tego robić. Zrobiłem to odruchowo i nieumyślnie. Widocznie za bardzo się poczułem jako administrator. Tak jak wspomniałem w tamtej chwili, chciałbym na tle całego forum przeprosić gracza zaffre oraz użytkownika, którego obraziłem za całą sytuację. Przypomnę tylko, że mecz przed twoim mutem obrażałeś użytkownika placus. Nie chce mi się z tobą wchodzić w dyskusję, najwidoczniej nie nadaje się na administratora na serwerze społecznościowym i czekam na konsekwencję zaistniałej sytuacji, którą będzie degradacja. Życzę ci miłej i spokojnej nocy! :)

W tym momencie jest to pomówienie, czekam na demko - masz datę i godzinę, w którym meczu to było - zapraszam. Chciałbym tylko Ci powiedzieć, że w tym momencie grałem faceita a dokładnie "PPL'a", a na AWP'y wszedłem podczas szukania i peekowania meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie