Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Zryxen


xvnkj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:

xvnkjn

 

Nick gracza oskarżonego:

Zryxen

 

Powód skargi:

- Pchanie się do CT gdzie inni chętni posiadają mutacje.

- Powoływanie się na regulamin, którego w ogóle nie zna.

- Wczoraj dwa razy wyszedł pod rząd na zabawie przez co obie były zbugowane (jakby totalnie rozumiem, bo mówił, że ma problemy z csem, ale to po co w takim razie tam wchodzi wiedząc o tym, że ma problemy.

- Ujrzałem nawet faworyzację z jego strony, ale no co się dziwić człowiek jest młody to i podatny na tego typu rzeczy.

- Prowokowanie oraz nie raz, nie dwa zdarzyły się wyzwiska (nieironiczne)

- Fatalny poziom wysławiania się i pisowni, a chyba wypadałoby w tym CT mieć chociażby te wiedzę na temat poprawnej polszczyzny, bo właśnie tacy ludzie tworzą fatalną opinie na temat serwera i szczerze gram tu od jakiegoś tygodnia, a jakbym wszedł po raz pierwszy i usłyszał CT, który używa sformułowań typu "Czemu ty przyszłeś" no to jako osoba dorosła nie chciałoby mi się kontynuować gry na takim serwerze biorąc pod uwagę, że taki człowiek jest w Strażnikach.

- FreeKille oczywiście też mają miejsce.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Wczorajszy dzień, mnóstwo osób na serwerze o ile się nie mylę nawet kilku adminów (nie będę rzucał nickami na wiatr, bo nie o to tutaj chodzi, a też nie jestem w stu procentach pewny czy aby na pewno byli to oni także pomijam ten fakt). 

Nie mam bladego pojęcia dlaczego tak często ludzie przymykają oko na jego zachowanie mowa tutaj o Administracji.

No dowody w sprawie akurat tego gracza wydają mi się zbędne, a jak będzie jakiś fanatyk, który będzie chciał to zweryfikować to niech pobada sobie demka wczorajsze 15+-.

 

Czas zdarzenia:

Wczoraj, przedwczoraj i tak w kółko.

 

 

Jakbym mógł prosić o zbanowanie tego człowieka w końcu na CT bez możliwości odwołania się w jakiegokolwiek sposób.

Psuje opinie serwera, jest najzwyklejszym kolokwialnie mówiąc dzieciakiem, które ma wybujane ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 10:32, xvnkj napisał:

- Powoływanie się na regulamin, którego w ogóle nie zna.

 Gracz zryxen zostanie sprawdzony przeze mnie jeszcze dzisiaj pod względem znajomości regulaminu.

 

W dniu 1.08.2021 o 10:32, xvnkj napisał:

Wczoraj dwa razy wyszedł pod rząd na zabawie przez co obie były zbugowane (jakby totalnie rozumiem, bo mówił, że ma problemy z csem, ale to po co w takim razie tam wchodzi wiedząc o tym, że ma problemy.

Jeżeli chodzi o tą sytuacje przy której byłem obecny, to żadna zabawa się nie zbugowała, ponieważ ewidentnie zawiesiło gracza zryxen i rozłączyło go z serwerem, lecz admin @ aDk ( ja) przeszedłem do drużyny CT, żeby zapobiec zbugowaniu zabaw. ( gracz zryxen zgłosił problem z połączeniem na TeamSpeak, dzięki czemu mogłem szybko i sprawnie zapobiec tej sytuacji)

 

W dniu 1.08.2021 o 10:32, xvnkj napisał:

nawet kilku adminów

Uważam, że gdyby gracz zryxen popełnił jakiś karygodny błąd, administracja nie przeszłaby obok tego obojętnie. Wiadomo zdarzają się sytuację, gdy admin np jest AFK i czegoś nie zauważy.

 

W dniu 1.08.2021 o 10:32, xvnkj napisał:

No dowody w sprawie akurat tego gracza wydają mi się zbędne

Proszę podać przynajmniej jedno nagranie z HLTV do sprawdzenia, w przeciwnym razie

 

 

Skargi bez podanych dowodów, czasu zdarzenia
mogą zostać automatycznie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 14:48, aDk napisał:

Jeżeli chodzi o tą sytuacje przy której byłem obecny, to żadna zabawa się nie zbugowała, ponieważ ewidentnie zawiesiło gracza zryxen i rozłączyło go z serwerem, lecz admin @ aDk ( ja) przeszedłem do drużyny CT, żeby zapobiec zbugowaniu zabaw. ( gracz zryxen zgłosił problem z połączeniem na TeamSpeak, dzięki czemu mogłem szybko i sprawnie zapobiec tej sytuacji)

Szkoda, że dwa razy była ta sama sytuacja pod rząd mowa tutaj o zabawie dla TT i zabawie dla CT i nikt nie został w CT przez wywalenie Zryxena. 

Skoro zgłosił problem z połączeniem po co wszedł drugi raz żeby znowu był ten sam problem, naprawdę to już chyba jakaś wyżej zaawansowana logika.

 

 

W dniu 1.08.2021 o 14:48, aDk napisał:

Uważam, że gdyby gracz zryxen popełnił jakiś karygodny błąd, administracja nie przeszłaby obok tego obojętnie. Wiadomo zdarzają się sytuację, gdy admin np jest AFK i czegoś nie zauważy.

Nie sugeruje znowu, że są to jakieś karygodne błędy, a wręcz małe lub średnio zaawansowane, natomiast już wystarczająco dużo się zbiera żeby gość miał bana na Strażników.

 

 

W dniu 1.08.2021 o 14:48, aDk napisał:

Proszę podać przynajmniej jedno nagranie z HLTV do sprawdzenia, w przeciwnym razie

Jak będę miał chwilę na pewno poszukam i zbiorę cały folder, natomiast wciąż zostaję przy wypowiedzi, że jest to zbędne akurat przy tym chłopaczku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 14:48, aDk napisał:

Uważam, że gdyby gracz zryxen popełnił jakiś karygodny błąd, administracja nie przeszłaby obok tego obojętnie.

No nie wiem @ aDk bo kilka dni temu jak zryxen zabrał nas na zabawe gdzie trzeba się ustawić na podestach i musisz przeskakiwać nad taką kosą by cie nie zabiło, to wydał on polecenie bezruch do odwołania na podestach po czym odpalił pułapke i umarli wszyscy oprócz ciebie (aDk) oraz prudiego którzy sobie normalnie skakaliście na bezruchu do odwołania i nic z tym nie zrobiliście pomimo napisania wam na u@ że był bezruch do odwołania i zrobił on fk. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram chłopaków @ boyo jak i @ xvnkj sytuacja sprzed 30 minut. zryxen używa wielu wulgarnych słów będąc w CT. Co drugie/trzecie jego słowo to "kur*a" "spierdalaj" czy też inne wulgaryzmy.  "Szczyl" bez szacunku który odnosi się do osób starszych w sposób wulgarny typu "zamknij morde" np do gracza xFiRescream.  1 sierpień 2021 godzina około 20:30 na mapie jail_desert wychodzi z CT bez powodu po czym po 10/15 minutach wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie