Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Propozycje by Apoi


Apoi_eXo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mapa Eldorado, do regulaminu wprowadzić zakaz skanowania płotu który występuje na respie tt jak i ct, chociażby jeden VIP z CT który kupi krowę i żaden z TT nie przejdzie przez GŁÓWNE wyjście z respa, oraz zakaz skakania na ów płot :) ( jak dla mnie podstawa na każdym serwerze który ma w ofercie Eldorado )

 

2. Nominowanie map. Z tego co zauważyłem co vote jest ten sam układ map, wprowadziłbym zmianę aby każdy gracz mógł nominować mapę jaka mu się podoba, co za tym idzie można dodać więcej map. Do tego samego punku dodam aby mapa wybrana np Dust2 nie był możliwy do nominowania przez najbliższe np 4/5 map, rozwiąże to problem grania tego samego

 

3. Plugin na małe mapy. Gdy serwer jest zapełniony do połowy lub max 12 osób ( zależy jak się ustali ) będzie można wpisać /małamapa i automatycznie votuje na któreś z małych map ( przykładowo wiocha, snow, max, c4, poolday )

 

4. Dodanie komend /pomoc lub /komendy, dla nowych graczy to byłoby duże ułatwienie :)

 

5. Dodanie amx_listmaps każdy w konsoli będzie mógł sprawdzić jakie mapy są dostępne na serwerze

 

6. Z racji tego że to FFA, można spróbować dodać jakieś medale / monety / czy jakikolwiek inny system na nagród, który będzie oczywiście obowiązywał za każdego fraga i dla Top3 każdej mapy, pytanie co z tym robić i po co to komu ? Będzie można je wymienić na Slota / Vipa / Svipa

 

Słucham was, graczy co o tym sądzicie ? Która z propozycji jest dla was na plus na która na minus ? Może podoba wam się, ale coś byście zmienili ? Z chęcią poznam wasze opinie ( myślę że cała administracja również ) w końcu to gracze decydują jaki chcą serwer :)

Jeżeli któraś z propozycji jest już na serwerze ( chociaż nie zauważyłem ) to przepraszam :D

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Dodamy 
2. /nominacja jest
3. Jest już wgrane
4, /menu
5, /nominacja
6. Monety są już gotowe przez @ Boski Z Polski wraz z jakimiś pluginami typu kupno vipa za monety czy tam rezewracji oraz mam jackpot zrobiony

 

propozycja_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie