Skocz do zawartości

Zablokowane podanko na strażnika xFiRescream


xFiRescreamelo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xFiRescream
Imię: maciek milski fb
Wiek: 17

Doświadczenie: duże 3 lata temu własciciel 2 serwerów jail i 1 bb zombi mod 7.2v

Coś o sobie: lubię grać w jail brake serwerek przypadł akurat mi do gustu spoczko administracja na serwerku jest

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? bo jak gram często to dzieci w ct się pchają i specjalnie do admina np na forum lub na ts3 musze pisać 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : NIE

Składka (TAK/NIE): TAK

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: zależy od pracy albo czy do koleżanki pójdę tak myślę ze wbije na 7 godz tygodniowo albo więcej 

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/xFiRescream/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 10/10 ale żeby nie było już się nie ba wie w pisaniu plugin 

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10

Znajomość moda JB [0/10]:10/10
Posiadasz mikrofon?: tak

 

KONTAKT DO MNIE : fb: maciek milski, ts3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

- Podanie napisane na kolanie

- Steam

- 7 godzin tygodniowo mimo wszystko to trochę mało biorąc pod uwagę aktywność innych strażników i administratorów. 

- Jak coś to AMX 10/10 równa się z tym, że:

Cytat

Doskonale odnajduje się we wszystkich umiejętnościach wymienionych w tym temacie. Dodatkowo potrafię pisać własne skomplikowane pluginy od podstaw. Doskonale odnajduję się w FTP, Sql, Vault i innych zadaniach dotyczących zarządzania serwerem.

I dodam, że osoby składające podanie zostają przepytani ze swojej wiedzy z AMX. Jeśli faktycznie jest 10/10 I potrafisz pisać skomplikowane własne pluginy od podstaw i odnajdujesz się w tym wszystkich to OGROMNY +   dla Ciebie.
- Kultura. Ostatnio na serwerze miała miejsce sytuacja, w której prowadziłeś i byłeś sam na bodajże 10+ więźniów na mapie jail_pyramid 2k20 to został przerzucony do ciebie diegoez20, który po prostu został przerzucony do Ciebie bo nie było chętnych do pomocy. Spamiłeś mi na u@ 20 razy żebym go "wyjebał, wywalił, przerzucił" I że chcesz Infinitiego do pomocy. Mówiłem, że Infiniti akurat mówił, że konsumuje obiad i jak będzie chciał to go wtedy przerzucę więc Infiniti nie dał żadnego znaku, że chce iść tylko ty prosiłeś ciągle i spamowałeś 20 razy i pisałeś jaki to diego nie jest ch****y. Później "Wywaliło ci neta" i wyszedłeś z CT i diego został sam a ty jak gdyby nigdy nic powiedziałeś, że wywaliło Ci neta i sekund 10 później wbiłeś znowu na serwer tylko nie wróciłeś do CT tylko grałeś dalej po stronie TT więc można to potraktować jako ucieczkę.
To na tyle z argumentów. I chyba ostatnie podanie zostało odrzucone bodajże "ziomal" ponieważ rekrutacja jest zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

+AMXX do sprawdzenia

-podanie na kolanie

-właściciel wielu serwerów który nie ma steam o.O

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie