Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Straznika.


elOOOOOOOOOOO;^

Rekomendowane odpowiedzi

<<<< WZÓR >>>>

 

Nick: zzzzzz
Imię: Dawid.
Wiek: 18.
Doświadczenie: Doświadczenie posiadam spore, ponieważ już niejednokrotnie posiadałem Admina na JailBreak'u, Only DD2, CSGO modzie czy też zombie modzie.

Coś o sobie: Tak więc mam na imię Dawid, mam 18 lat, pochodzę z województwa mazowieckiego, a dokładniej z Warszawy. Na co dzień jestem osobą z poczuciem humoru, szczerą, komunikatywną, miła, której można zaufać i powierzyć owe obowiązki na danym stanowisku. Interesuje się sportem, e-sportem, grami oraz muzyką. Lubię uprawiać sport, tak samo jak go oglądać. Lubię jeździć na rowerze czasami biegać i jak jest ciepło to popływać, no i wiadomo wyjść na miasto naj**ać się w trzy du*y.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem?: Ponieważ, są takie momenty gdzie nie ma żadnego admina czy też strażnika, a ludzie robią syf na serwerze i trzeba pisać po kogoś, a nie każdy może w danym momencie wejść na serwer. Również chciałbym pomóc w utrzymywaniu porządku na serwerze administracji. 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:0:509320799

Składka (TAK/NIE): Tak.

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Myślę, że tyle będzie git. player_time.php?nameb64=enp6enp6&host=51.83.215.2:27015&start=-1w

Link do GT: KLIK
Znajomość AMXX [0/10]: 
6/10.

Znajomość regulaminu [0/10]: 5,6/10.

Znajomość moda JB [0/10]: 10.
Posiadasz mikrofon?: Jasne.

Kontakt: Steam, forum, ts3, dc itp.

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

Ogólnie chciałbym jeszcze dodać od Siebie, że chciałem przeprosić graczy, których wyzywałem na serwerze czy też administracje za to, że musieli mnie karać za moje zachowanie, ale jak dobrze wiemy czasami każdego emocje ponoszą, może mnie zbyt często, ale nie mam nic na swoje wytłumaczenie. Również chciałbym przeprosić opiekunów, że piszę drugi raz podanie gdzie wcześniej zrezygnowałem z poprzedniego podania, ale miałem swoje powody, jeśli któryś z opiekunów będzie chciał się dopytać to udzielę odpowiedzi.

Edytowane przez elOOOOOOOOOOO;^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj no sam nie wiem... Twoje zachowanie ostatnio aż boli na sercu... Neutral.

W ct radzisz se w miare spoko, gt też jest cycuś glancuś ale martwi mnie to, że znowu zaczniesz odwalać a mając tą posade musisz trzymać nerwy na smyczy. Zobaczmy z czasem heh

 

Pozdrawiam Muczaczos Graciasos Gonzalezos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie