Skocz do zawartości

Zablokowane Ciekawostki o Wilfedro Leonie


Proplayer

Rekomendowane odpowiedzi

CIEKAWOSTKI.png

Życiorys:

Od urodzenia miał skoka.

Jest synem Siatkarki. W reprezentacji Kuby zadebiutował w wieku 14 lat i od razu mówiono o jego przyszłej wielkości.

Młody Wilfedro bardzo poważnie podchodził do sportu. Tak bardzo , że na treningach zdarzało mu się  nawet zemdleć. 

Sukcesy:

 

Przyjmujący dorastał i rozwijał umiejętności. Te zaczęły przyciągać uwagę kolejnych klubów. Doceniono jego wkład w srebrny medal Kuby podczas mistrzostw świata 2010. Oczy całego siatkarskiego świata zwróciły się w stronę 17-latka.

Z miłości do Polski:


Reprezentowanie Polski przez Kubańczyka przez wiele lat było szeroko dyskutowane. Wywoływało to kontrowersje i kwestionowano powody Wilfredo co do wyboru tej drużyny narodowej. Dlaczego zdecydował się akurat na Polskę? Powód był prosty – z miłości.

Obecną żonę Małgosię poznał wiele lat temu, kiedy przez internet przeprowadzała z nim wywiad. Reszta spraw potoczyła się szybko. Ślub, otrzymanie polskiego obywatelstwa, dziecko (obecnie mają dwoje). Już w 2015 roku podkreślał, że to właśnie gra dla biało-czerwonych jest jego marzeniem.

Spoiler

wilfredo-leon.jpg.c458a49cccfe144e979d3410b94e9207.jpg

 

Zdjęcie Wilfredo Leona 

Dziękuję za uwagę!! Informację zdobyłem z TVP Sport myślę że ciekawostka była ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Ogólnie spoczko, plusior za starania

Dobrze kilka uwag. 

Jest lepiej bo dodałeś zródło oraz użyłeś kolorków do wyróżnienie.
- Interpunkcja. Przed ŻE, ALE stawiamy przecinki :D

- Jeżeli masz daną informację to fajnie by było gdyby to wyglądało tak: 
Chodzi głównie o to, aby było widać co do czego jest. 
Pokaże Ci, jak ja bym to sformatowała. (to tylko mój przykład)

22 minuty temu, Proplayer napisał:

CIEKAWOSTKI.png

Życiorys:

Od urodzenia miał skoka. (?) Nie kminie xD 

Jest synem Siatkarki (imię i nazwisko). W reprezentacji Kuby zadebiutował w wieku 14 lat i od razu mówiono o Jego przyszłej wielkości.

Młody Wilfedro bardzo poważnie podchodził do sportu. Tak bardzo , że na treningach zdarzało mu się nawet zemdleć. 


Sukcesy:

Przyjmujący dorastał i rozwijał umiejętności. Te zaczęły przyciągać uwagę kolejnych klubów. Doceniono Jego wkład w srebrny medal Kuby podczas mistrzostw świata 2010. Oczy całego siatkarskiego świata zwróciły się w stronę 17-latka.


Z miłości do Polski:

Reprezentowanie Polski przez Kubańczyka przez wiele lat było szeroko dyskutowane. Wywoływało to kontrowersje i kwestionowano powody Wilfredo co do wyboru tej drużyny narodowej. Dlaczego zdecydował się akurat na Polskę? Powód był prosty – z miłości.
 

Obecną żonę Małgosię poznał wiele lat temu, kiedy przez internet przeprowadzała z nim wywiad. Reszta spraw potoczyła się szybko. Ślub, otrzymanie polskiego obywatelstwa, dziecko (obecnie mają dwoje). Już w 2015 roku podkreślał, że to właśnie gra dla biało-czerwonych jest jego marzeniem.

  Ukryj zawartość

wilfredo-leon.jpg.c458a49cccfe144e979d3410b94e9207.jpg

 

Zdjęcie Wilfredo Leona 

Dziękuję za uwagę!! Informację zdobyłem z TVP Sport myślę że ciekawostka była ciekawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie