Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana serwer only awp


Albańczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Albańczyk
IP / Steam ID*: STEAM_1:1:225612468
Admin banujący:  Zbanowany przez    Wiciu
Data i godzina otrzymania bana*:  Zbanowany w dniu 06-20-21 20:12
Runda: nie pamiętam
Serwer*:  CSowicze.pl ● [ONLY AWP] ● Kredyty ● Gangi ● Sklep |
Powód: aimlock 
Link do demka*:   No Demos
Wycinek z konsoli*:  Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*:  Dostałem banicje za aimlocka którego oczywiscie nie mialem.  Prosiłbym o unbana ponieważ nie używałem żadnych wspomagaczy. Po ponad minucie bez żadnego specta czy oglądaniu mojej gry.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

obraz_2021-06-20_204113.png

Edytowane przez Albańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka:http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_lego_2_ultimate-1624212671-1624212857.zip 

Podejrzane sytuacje: 

Od 1:12 ewidentnie widac jak celuje w chlopa przez sciane i teleportuje mu sie celownik 

 

Pozdrawiam serdecznie :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wiciu ) napisał:

Link do demka:http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_lego_2_ultimate-1624212671-1624212857.zip 

Podejrzane sytuacje: 

Od 1:12 ewidentnie widac jak celuje w chlopa przez sciane i teleportuje mu sie celownik 

 

Pozdrawiam serdecznie :3

Jak mogles mnie ocenic po minucie gry ? przecież ledwo wbiłem i ponad minute dałeś mi bana za nic.... jestem czysty nigdy nic nie używalem i nie bede uzywac. mam nadzieje ze ktos ogarniety obejrzy demko ;D  

 

edit**** Teleportacja celownika ? 880 dpi i 1.8 sens ....

 

Edytowane przez Albańczyk
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać na górze w odwołaniu że wbilem na serwer a po ponad minucie dostałem bana. Za nim iść na specta i oglądać to tak o wklepal mi bana. Jestem ciekaw ile ludzi dostało niewinnie od niego bana. Mam nadzieję że chłop poniesie konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie