Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] AppleTON


Mr. KAKAO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : AppleTON
Wiek: 20 
Steam ID: STEAM_1:0:606588684

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: ★ JAILBREAK ★ ~~~ ★ ONLY AWP ★
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Posiadam na jednym serwerze,  ★ ONLY MIRAGE #3 ★
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 9/10, oganiam coraz bardziej.
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK
Mikrofon?: Posiadam, bardzo dobry.
Dlaczego właśnie Ty?: MÓGŁBYM DOTRZYMYWAĆ PORZĄDKU ORAZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ROZOWJU SERWERA. POSIADAŁEM "KIEDYŚ" SWOJE SERWERY W CS GO, ORAZ COUNTER STRIKE 1.6. WYKLUCZYĆ CHCIAŁBYM Z GRY KAŻDE CHEATERA, POMÓC INNYM UŻYTKONIKĄ ODNAJODWAĆ SIĘ NA SERWERACH. ZACHĘCAĆ NOWYCH GRACZY DO KORZYSTANIA Z ZAKUPÓW USŁUG KTÓRE POSIADA SERWER.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Krystian, mam 20 lat, interesuję się "dużymi transportami" oraz muzyką. Mieszkam w Krakowie, posiadam aktualnie dużo wolnego czasu, gdzie mógłbym zacząć bywać częściej na serwerach. Co tu więcej pisać o sobie,  jestem miłą i pozytywną osobą, wyrozumiałą i posiadającą kulturę w sobie, tyle chyba wystarczy. Pozdrawiam gorąco :*
Kontakt [ Steam / Faceebok ]:  Faceebok, Właściciel sieci posiada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Podanie fajnie rozbudowane, ale niestety nie :> 
- Nikt Cię nie zna, konto masz dopiero od środy. 
+ Podanie fajnie napisanie, chęć pomocy.
- Nie masz 20 h na serwerze, na którym masz adm. https://www.gametracker.com/player/AppleTON/145.239.20.87:27120/

No nie spełniasz wymagań :) 


Posiedź trochę, daj się poznać, wykaż się na adminie i wtedy startuj :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Nie spełniasz niektórych wymagań, daj się troszkę poznać na forum, podanie niezbyt przekonujące do udzielenia pozytywnej opinii. 

Chęci są i oby szybko nie odleciały. Spróbuj za jakiś czas :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie