Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Podanie na organizacje przestępczą


Dszejkop

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na organizacje przestępczą 

|OOC|

Imię:Kuba

Wiek:15

Doświadczenie:Zaczynałem na MTA potem poszedłem na UnturnedRP i od jakiegoś roku gram już w fivema

Znajomość RP:Pojęcia znam wszystkie na pamięć i wydaje mi sie że takie 9/10

Dlaczego akurat twoja organizacja:Razem ze znajomymi chcemy wprowadzić coś fajnego na serwer  oraz nie jesteśmy zwierzakami

Nick discord:Dszejkop ☛🤡☚#0993

|IC|

Typ organizacji:Gang uliczny  The Grove street family

Czym się organizacja będzie zajmować: Będzie kontrolować ,,Zioło" i nim handlować Oraz w małym stopniu handlować bronmi 

Historia organizacji: Grupa powstała w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Złożona jest przede wszystkim z emigrantów  Większość z nich po przybyciu na Wyspy nie mogła znaleźć pracy by przeżyć zamiast legalną pracą zaczęli zajmować się kradzieżami i napadami.
Po pewnym czasie szeregi gangu zaczęły się zapełniać. Przede wszystkim młodymi samotnymi mężczyznami bez innych pomysłów na przyszłość są znani z tego że Urządzają napady z bronią w ręku i strzelaniny jak większość gangów zajmują się obrotem sporej ilości narkotyków
Prowadzą ciągle walki z innymi grupami przestępczymi

Charakterystyczne cechy organizacji (ubiór,kolor,itp) zielone stroje zielone auta  , Najlepsze zioło , Low Ridery i ogólnie zielony motyw przewodni 

Siedziba organizacji: Grove street family (oska )

Członkowie organizacji Dszejkop ☛🤡☚#0993 , 2 innych ale nie stety nie mam ich aplikacji reszte bede szukal po malu na wyspie 







(Przepraszam nie wiem gdzie daliscie wzor bo jestem nowy na waszym serwerze wiec wkleilem swoj z 1 serwera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie