Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja zmiany


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji : kazdy na każdego. 


2. Opis Propozycji : pomyślałem nad czymś takim by zmienić tryb dm kazdy na każdego by TT vs TT vs CT vs CT  


3. Co według Ciebie Wniesie ta propozycja na serwer? :  moim zdaniem by polepszyłoby to grywalnosc osob na serverze . Gdyz jak jest mało osób to ciężko tak szukać sie po mapie a w taki sposób by można było strzelać każdego kogo spotkamy po drodze. 

a malo DM jest takich których bije się wszystkich. 


4. Ling do pluginu (Jeśli tak istnieje) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem jak najbardziej za, w koncu dm przyzwyczail nas do tego ze jest kazdy na kazdego :kappa:

 

Trudniej będzie zapamiętać wszystkie respy - to jest kolejny atut

 

ochronka jest wiec nie widzę problemu

 

 

@ sgg lolek CS 1.6 to co napisales jest bez sensu xD przeciez jak raz bedzie wlaczone raz wylaczone to ludzie sie nie połapią i pojda tam gdzie jest kazdy na kazdego.

 

A czym wiecej ludzi to chyba jeszcze lepiej jak jest kazdy na kazdego wtedy to bedzie skillowo a nie kampienie na fragi w piachu na długiej ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie przy dużej ilości osób na serwerze gra nie ma sensu FFA jest do bani lecz fakt gdy jest jakieś 5v5 to wtedy ffa byłoby spoko.

Bardziej bym był za tym (nwm czy da się to wprowadzić) ale od np.10 ludzi na serwie FFA włączone a od nwm np 15 wyłączone 

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie