Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na promyczka


stary_pyrca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: stary_pyrca 

 

Nick gracza oskarżonego: promyczek 

 

Powód skargi: obraza / prowokacja 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): świadkami na pewno są logi z serwera gdzie widać wszystko co było pisane oraz był też admin snuffy 

 

Czas zdarzenia: 18:30 

 

Sytuacja wyglądała następująco , byłem w celi z graczem promyczek gdzie była ukryta broń za ścianą którą trzeba zburzyć , gdy promyczek podniósł broń to go blokowałem ( dla zabawy ) a zostałem na czacie obrzucony wulgaryzmami ze strony promyczka . W pewnej chwili napisał on do mnie coś tam coś tam idioto , gdzie dałem się sprowokować i odpisałem idiotą to jest twój stary . Ban dla mnie jak najbardziej słuszny ale no zostałem poinformowany że promyczek nie dostał bana a to on zaczął prowokacje więc raczej ban należy się nam obu a nie tylko jednej stronie :D a snuffy jeżeli masz być jedno strony to rada ode mnie , nie otwieraj menu admina bo potem są takie akcje . Należy mi się taki sam szacunek jak rodzinie promyczka , więc gdzie kara dla kolegi która potrafi tylko rzucać mięsem na lewo i prawo ?1143696652_Beztytuu.png.33b6a6131a27b742595adfe9a90af27a.png

Edytowane przez stary_pyrca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstawiłeś demka w sprawie.

 

Był admin na serwerze jeżeli dostałeś bana,

Jeżeli ktoś inny by też na niego zasłużył to by został

ukarany.

 

3 W skardzę nie ma żadnych dowodów, 

Z tego co przeczytałem to ty sprowokowałeś

Innego gracza blokując go.

 

W regulaminie ogólnym pisze jasno - 

 

1.13 Zakaz utrudniania gry innym graczom

Typu blokowanie ich, mylenie żeby specjalnie popełniali błędy.

 

 

- Wyślij mi demko jeżeli rzeczywiście zostałeś obrażony gracz zostanie ukarany, 

a ty dostaniesz bana za blokowanie innych graczy,

oraz prowokowanie.

 

- Na serwerz jest zakaz przeklinania oraz obrażania graczy, lecz jeżeli ktoś raz na raz sobie 'przeklnie' 

to nie dostaje odrazu bana, lecz jeżeli ktoś nadużywa przeklinania dostaje upomnienie/bana,

Co do obrazy z obrazą jest tak że dostaje się bana

odrazu, chyba że gracz obrażony nie czuje się

obrażony to wtedy nie dostaje bana.

Można kogoś obrazić bo się kogoś lubi,

a można obrazić bo się kogoś nie lubi. 

 ~~     Wiadomo zależy to od sytuacji   ~~

skarga_odrzucona.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie