Skocz do zawartości

Zablokowane Niesłuszny ban Qnam


Qnam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Qnam
IP / Steam ID*:  "Qnam" 18 STEAM_1:0:1746105333   0 00:08   25    0
Admin banujący:: :33
Data i godzina otrzymania bana*: 9:27 5.02.2021
Runda: 2 lub 3
Serwer*: Basebuilder
Powód: ABH
Link do demka*https://www76.zippyshare.com/v/9glvwIpE/file.html
Wycinek z konsoli*: AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 23 hours , 57 minutes and 7 seconds bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Qnam 
[AMXBans] Powod : ' ABH ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1746105333 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 178.235.124.144 ' 
[AMXBans] =======================================
Krótki opis sytuacji*:Otóz w 2 lub 3 rundzie admin :33 zbudował kampe na bhopa, próbowałem  do niej wejśc bez żadnego efektu, admin -//- powiedział że posiadam  jakies wspomagacze.. Stwierdził że coś mam bo  "dziwnie się rozpędzam" ale co trudnego w przeciąganiu scrolla, każdy kto ma pojęcie o bh potrafi takie coś zrobić,  Gram w cs,a od 6 lat, na bb od 4/5 więc nic dziwnego że mam jakieś pojęcie  w przeciwieństwie do nowych graczy,. Co mógłbym tu jeszcze napisać hmm. Przeszliśmy na serwer hns bo admin chciał sprawdzić czy posiadam coś, rzekł on że "tam umiałem, a tu nie" a co ma piernik do wiatraka.  Nie wiem co ten admin widział dziwnego w moim zachowaniu, ale jak dla mnie skarga niesłuszna.  Dodam że miałem rok przerwy od cs,a.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edit1: Napisałem że nie udało mi się tegop przejść, nawet blisko nei byłem :D a przeciągnąć scrolla a zrobić bh to 2 różne rzeczy, an demku widać że przeciągam scrol na długośc palca, apropo bazy "scroll"  tez inna bajka, dla gracza z dłuższym stażem przejście scrolla to nic trudnego (są sposoby).

Edit2: A tak w ogóle nei widzę żadnego dowodu na to że posiadałbym takie abh, to tylko podejrzenia. Bo co, bo ktoś się poskarżył na mnie? Dla meni ta cała sytuacja jest komiczna.

Liczę na pozytywne  rozpatrzenie mojego odwołania :D

 

Edytowane przez Qnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qnam napisał:

Otóz w 2 lub 3 rundzie admin :33 zbudował kampe na bhopa, próbowałem  do niej wejśc bez żadnego efektu, admin -//- powiedział że posiadam  jakies wspomagacze.. Stwierdził że coś mam bo  "dziwnie się rozpędzam" ale co trudnego w przeciąganiu scrolla,

Kampa "na Bh" była zrobiona na styk musiałbyś nie wiem jak dobry mieć refleks aby zrobić takie bh 

a co ma scroll do mojej kampy inny admin dal mi cynk , że do scrolla schodzisz też używając abh tez specjalnie zbudował taką kampę 

Tak na innym serwerze robisz BH na 190 do 311 pre z czego co jeden skok masz błąd i spada ci do 260 a na serwerze BB umiałeś się rozpędzać bardzo dobrze  ?

Czyli na BB bh robi się inaczej czy coś wytłumacz mi bo nie rozumiem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Zwykłe palenie rolki, ub 

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie