Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na NecroMary


Polski Belg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Polski Belg

 

Nick gracza oskarżonego:Necro Mary

 

Powód skargi: Skarga dotyczy freekilla na mojej osobie przez Admina NecroMery... Mianowicie gracz Sebastian wszedl co celi i zaczal prowokować i mnie bić czyli freedmg postanowiłem ze mu oddam wiec wstalem i mu oddalem i wrocilem do szeregu z takimi samymi zakazami, po czym dostalem znow karniaka nie wiem za co.. wstaleł zapytalem za co zostalem zabity, gracz Sebastian powiedzial mu ze on mi chcial oddac bo go biłem więc admin powinnien mnie ozywic zebym kontynuował zabawe niestety tak sie nie stalo, gdy mu napisalem cala sytuacje powiedzial ze skad on mogl wiedziec i zmknał temat :)  Jest to jedyny Admin na tym serwerze ktory gdy tylko wejdzie na serwer  wprowadza niemiła atmosferę, nie jest toksyczny ale jest strasznie arogancki i pewnie nie tylko ja to zauważyłem.

 

Pozdrawiam.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): https://www73.zippyshare.com/v/6M8KKfbD/file.html Demkto minuta 9:00  poczatek rundy 

 

Czas zdarzenia: 09:00 demko początek rundy 

 

 

 

@ NecroMaryto Skoro Sebastian  Ci powiedział  ze "chciał  mi oddać"  to dlaczego gdy dołączyłem  do szeregu dostałem kolejnego karnego, na demku jest  widać , wróciłem  do szeregu i dostałem za nic wtedy zapytalem, dlaczego mnie zabiłeś . To ze nie wiedziałeś  okej, po fakcie gdy wiedziales o co chodzi powinieneś  mnie uleczyć  bo to wcześniejsze karniaki byly tez nie słuszne.

Edytowane przez Polski Belg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko pisuje jak to wyglądało z mojej perspektywy. Gracz o nicku Polski Belg wybiegł z celi za ctkiem, który biegł w inną stronę i dostał karniaka, potem drugiego bo dalej to robił wrócił do szeregu poprawił się chwile po czym wyszedł przed szereg bez pozycji kucnij przytrzymaj, która była do odwołania i na mnie patrzył poczułem się zagrożony dlatego go zabiłem, skąd miałem wiedzieć, że ktoś go prowokował i dawał FDMG. Takie rzeczy na przyszłość zgłaszamy na u@ pisałem ci to już na serwerze. I nie mów o mnie, że wprowadzam złą atmosferę, bo nigdy tak nie było pilnuje po prostu porządku co jest moim zadaniem, to ty od kilku dni po mnie jedziesz i do tego mnie wyzywasz co potwierdzają bany, które za to zebrałeś. Ode mnie to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NecroMary napisał:

Szybko pisuje jak to wyglądało z mojej perspektywy. Gracz o nicku Polski Belg wybiegł z celi za ctkiem, który biegł w inną stronę i dostał karniaka, potem drugiego bo dalej to robił wrócił do szeregu poprawił się chwile po czym wyszedł przed szereg bez pozycji kucnij przytrzymaj, która była do odwołania i na mnie patrzył poczułem się zagrożony dlatego go zabiłem, skąd miałem wiedzieć, że ktoś go prowokował i dawał FDMG. Takie rzeczy na przyszłość zgłaszamy na u@ pisałem ci to już na serwerze. I nie mów o mnie, że wprowadzam złą atmosferę, bo nigdy tak nie było pilnuje po prostu porządku co jest moim zadaniem, to ty od kilku dni po mnie jedziesz i do tego mnie wyzywasz co potwierdzają bany, które za to zebrałeś. Ode mnie to wszystko.

Tak jak już napisałem @ Polski Belg takie rzeczy się zgłasza na u@ lub piszesz na sayu sorry, ale przy natłoku więźniów nie widzę wszystkiego i nie widziałem, że ktoś ci robi FDMG, a wybiegłeś z celi za chłopem na własną odpowiedzialność nie po to zostało dodane leczenie żeby więzień, który dostał FDMG leciał z łapami na CTKa. Każdy gdy dostanie FDMG pisze na sayu za co a nie wybiega za ctkiem i go goni ignorując wszelkie polecenia. Na demku wszystko ładnie widać.
Sorry za następny post, niechcący zamiast edytuj użyłem opcji Cytuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Polski Belgpowinieneś zgłosić to na u@ i CT który prowokował powinien być wyrzucony do TT, a tak jak napisał @ NecroMarypo to jest opcja leczenie by w takich sytuacjach uleczyć gracza. A ty leciałeś dalej za CT zamiast zgłosić to na u@. Lecz nie miałeś pozycji kucnij przytrzymaj więc @ NecroMarymógł cię zabić.

skarga_odrzucona.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie