Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Podporucznik Stefan


Maro222

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:Maro

 

Nick gracza oskarżonego:Podporucznik  Stefan

 

Powód skargi: fk akcja wyglądało tak ze stefan kazał nam iść wszystkim, po markerze ale nic nie powiedział o zadnym zbaczaniu ani ociąganiu 1 rzecz fayer mówi mu za co mnie zabił ten go olewa i prowadzi dalej druga rzecz jak mnie już zabił powiedział ze zabił mnie niby za bugowanie celi, i zaczoł gadać rózne, rzeczy i to co jest najlepsze ze powidział ze nie wie sam za co mnie zabił dlatego ta osoba ma fk... 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101271954-jail_crime-1611773640-1611775920.zip

 

Czas zdarzenia: 20:14

Edytowane przez Maro222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabicie Maro na demku: czas 17:45:00 jak się komuś nie chce szukać. Ogólnie Maro wyraźnie powiedziałem idziemy po markerze. Ty zamiast wykonwywać poleceń ruszyłeś w stronę strażnika i gunroomu. Najprawdopodobniej nie miałeś takiego zamiaru, ale zobacz proszę jak wyglądało to z mojej perspektywy... Kto wie może miałeś wściekłe pięści węża i chciałeś chrapnąć strażnika która znajdował się blisko Ciebie.  Tak czy siak myślę że słusznie zabiłem Maro. Nie wykonał poleceń. Dodam, że nie robiłem "karniaków" gdyż co runde były bunty i trzeba było wprowadzić stan wojenny. 

PS. Ten kolega zabity przed dedem Maro zostal ożywiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak że powiedział idziecie po markerze, wszyscy szli po markerze jednakże @ Maro222 co prawda szedł tam gdzie był marker ale nie szedł po nim lecz obok,

@ Stefann powinien dać ci karniaka, ale nie oszukujmy się mapa jail_crime to jest mapa pod bunty. Nie szedłeś po markerze więc mógł cię zabić .

skarga_odrzucona.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie