Skocz do zawarto艣ci

Rekomendowane odpowiedzi

<<<<聽WZ脫R聽>>>>

Nick: Bakacz 馃榿
Imi臋: Adrian

Do艣wiadczenie: par臋 razy stra偶nik, admin Jb/dd2

Co艣 o sobie: Adrian jestem, lubie gra膰 w gry 馃槀, alkoholizowa膰 si臋 lubi臋 i zasypiac w niecodziennych miejscach xD

Dlaczego Ty chcesz zosta膰 stra偶nikiem:? Ch臋tnie bym wam pom贸g艂, duzo administracji na serwerze ale czasami zdarza si臋 偶e nikogo nie ma. Jestem pozytywn膮 i pomocn膮 osob膮, sprawdzi艂bym si臋 w tej roli.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodajstema id)聽: ----

Sk艂adka (TAK/NIE): Tak

Ile czasu mo偶esz przegra膰聽na serwerze tygodniowo?: 10/20 h zale偶y ile dni w tygodniu pracuje

Link do GT:聽 聽https://www.gametracker.com/player/bakacz %3AD/51.83.215.2:27015/

Znajomo艣膰 AMXX [0/10]: 4

Znajomo艣膰 regulaminu [0/10]: 9

Znajomo艣膰 moda JB [0/10]: 9
Posiadasz mikrofon?:聽 Tak

Kontakt:聽

Ts聽

Forum

Fb link w profilu 馃檲

<<<<聽WYMAGANIA聽>>>>

-聽Wiek min.15聽lat[mo偶liwe wyj膮tki]

- Minimum250minut przegrane na serwerze

- Sprawnymikrofon

- PosiadanieTeamSpeak3

- Mutacja[mo偶liwe wyj膮tki]
- Minimalna znajomo艣膰聽AMXX [4/10]

- Znajomo艣膰regulaminu

!!!O艣wiadczam!!!Zapozna艂em si臋聽z tematem聽[Skala] AMXX od 1 do 10

<<<<PROSZ臉SKOPIOWACCA艁膭 ZAWARTO艢膯DO PODANIA >>>>

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Je艣li nie potrafisz dostosowa膰 si臋聽do polecenia w/wnie nadajesz si臋, oraz twoje podanie zostanieODRZUCONE.

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ci膮gu tygodnia.聽

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Jestem na NIE.

Admin贸w jest moim zdaniem ju偶 du偶o.聽

- Ma艂o Ci臋 wida膰聽

- Nie prowadzisz w CT daj si臋 pozna膰聽

- Amx

- Steam聽

Je艣li na serwerze co艣 si臋 dzieje A administracji nie ma to nie trzeba sk艂ada膰 x2 razy podanie. Wystarczy wej艣膰 na forum i napisa膰 co si臋 dzieje i tyle. :)

pozdrawiam聽

Odno艣nik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przepraszam 偶e si臋 wypowiem w swoim podaniu ale to s膮 jakie艣 brednie.

@MqeYVua.png KsiadzTenSam聽ma艂o mnie wida膰? Ja mam w tygodniu ponad 20 godzin przegrane Ty nieca艂e 10 wiec Ty raczej nie mo偶esz twierdzi膰 偶e mnie ma艂o wida膰.

Od pocz膮tku jak wszed艂em聽1 raz na serwer jestem 70% sp臋dzonego czasu w ct my艣l臋 偶e @ xNaYebanYm贸g艂 by to potwierdzi膰 jak i reszta admin贸w.

Amx raczej nie jest na - bo spe艂niam wymogi wi臋c nast臋pna rzecz wyrwane z kontekstu.聽

Nie wiem czy boli Ci臋 to 偶e w twoim podaniu by艂em na nie czy co艣 ale ewidentnie co艣 Ci臋 drapie.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam to jest moja jedyna wypowied藕 pod tym postem nie chcia艂em spamic w podaniu.

A i jeszcze jedno, twoje zdanie nikogo nie obchodzi to nie ty decydujesz czy jest za duza admin贸w A administracja wy偶sza tak na przysz艂o艣膰 馃挭

@MqeYVua.png KsiadzTenSam聽Ty te偶 powiniene艣 edytowa膰 post jak chcesz mu to napisa膰 A nie nabijasz sobie kolejne i spamisz. 馃槉

Edytowane przez Bakus
Odno艣nik do odpowiedzi
28 minut temu, Bakus napisa艂:

Przepraszam 偶e si臋 wypowiem w swoim podaniu ale to s膮 jakie艣 brednie.

@MqeYVua.png KsiadzTenSam聽ma艂o mnie wida膰? Ja mam w tygodniu ponad 20 godzin przegrane Ty nieca艂e 10 wiec Ty raczej nie mo偶esz twierdzi膰 偶e mnie ma艂o wida膰.

Od pocz膮tku jak wszed艂em聽1 raz na serwer jestem 70% sp臋dzonego czasu w ct my艣l臋 偶e @ xNaYebanYm贸g艂 by to potwierdzi膰 jak i reszta admin贸w.

Amx raczej nie jest na - bo spe艂niam wymogi wi臋c nast臋pna rzecz wyrwane z kontekstu.聽

Nie wiem czy boli Ci臋 to 偶e w twoim podaniu by艂em na nie czy co艣 ale ewidentnie co艣 Ci臋 drapie.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam to jest moja jedyna wypowied藕 pod tym postem nie chcia艂em spamic w podaniu.

A i jeszcze jedno, twoje zdanie nikogo nie obchodzi to nie ty decydujesz czy jest za duza admin贸w A administracja wy偶sza tak na przysz艂o艣膰 馃挭

Ka偶dy ma prawo wyrazi膰 swoj膮 opinnie i ka偶da opinia jest brana pod uwag臋.

NIE WYPOWIADAJ SIE POD PODANIEM

Odno艣nik do odpowiedzi

Jestem na NIE聽

- Wypowiadanie si臋 w swoim podaniu (masz opcje edytuj).

- AMX niby si臋 艂apiesz, ale jako艣 nie chce si臋 wierzy膰 偶e maj膮c ju偶 admina kilka razy nie masz go wi臋cej wiec miewam 偶e jest to naci膮gni臋te.

- Podanie s艂abo napisane聽

+/- Sk艂adka

+/- Wiek聽

Przez polkes,

Prosz臋 edytuj post i wklej w nim sw贸j nick z Gry JB.

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odno艣nik do odpowiedzi

Ja jestem na tak.聽

-AMX m贸g艂by艣 mie膰 wi臋kszy jak by艂e艣 stra偶nikiem i adminem, ale je艣li by艂e艣 tym adminem kilka miesi臋cy temu to rozumiem mo偶na co艣 tam zapomnie膰.聽

+Sta偶, ja codziennie gram na serwerze i te偶 codziennie widuje ciebie. Nie jako艣 przez ca艂y dzie艅 ale wbijesz tam na 2-4h.聽

+mikrofon

+sk艂adka

+wiek聽

Odno艣nik do odpowiedzi

Okres pr贸bny

+wiek

+/-gt

-steam

-amx

PRYWATNE WIADOMO艢CI:

• Prosz臋 nie wysy艂a膰 do mnie setkiPWw jednej sprawie.
  • Przy wysy艂aniu wiadomo艣ci trzymaj si臋聽JEDNEJ WIADOMO艢CI聽na dany temat.
  • Kontaktuj膮c si臋 ze mn膮 pami臋taj aby odrazu pisa膰 o co konkretnie chodzi, poniewa偶 oszcz臋dzi to m贸j czas,聽 jak i Tw贸j.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformu艂uj zdanie.聽
Odno艣nik do odpowiedzi
7 godzin temu, Oskivvvv napisa艂:

Jestem na Nie

- nie wypowiadaj si臋 pod swoim podaniem

- bardzo ma艂a znajomo艣膰 AMX聽

- s艂abo napisane podanie XD聽

Mo偶na da膰 ci szanse聽

聽zmieni艂em zdanie聽

Jestem聽 na tak聽

+ du偶o gra na serwerze馃槉

+ du偶o sp臋dza w CT 馃憤

+ i jest pomocny i mi艂y 馃榿

Odno艣nik do odpowiedzi
38 minut temu, Oskivvvv napisa艂:

Mo偶na da膰 ci szanse聽

聽zmieni艂em zdanie聽

Jestem聽 na tak聽

+ du偶o gra na serwerze馃槉

+ du偶o sp臋dza w CT 馃憤

+ i jest pomocny i mi艂y 馃榿

Je艣li napisa艂e艣 jedna opinnie 8 godzin temu to nie musisz pisa膰 nowej wystarczy Edytowa膰 i to troch臋 dziwne dla mnie by po 8 godzinach zmieni膰 zdanie o kim艣 :D

Odno艣nik do odpowiedzi
Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
  • Dodaj now膮 pozycj臋...