Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie


Maateuszeg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Maateuszeg
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:78092046
Admin banujący:Oeleg
Data i godzina otrzymania bana*:08-18-20 18:09
Runda: Chyba 6 nie wiem w szoku byłem
Serwer*:[WYGRAJ SKINY] ★ CSowicze.pl ★ | Only Mirage...
Powód:cheaty
Link do demka*: Na sb pisze mi brak demka.
Wycinek z konsoli*:Czesc, Maateuszeg
 IP: 137.74.5.146:27015
 Wlasciciel:RumcajsJumper & Quch
 Forum: CSowicze.pl
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.

Krótki opis sytuacji*:Grałem sobie i trochę przyafczyłem bo chciałem wziąść tego vipa z forum jeszcze koledzy z tt tłumaczyli mi jak to zrobić zrobiłem to i kazali mi wpisac retry w consoli to wpisałem i wbiłem na serwer tylko tym razem do ct nie zdązyłem dograć jedenej rudny jeszcze nikogo nie zabiłem i dostałem bana :C

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200818-171342-1227008343-de_mirage-_WYGRAJ_SKINY______CSowicze.pl_______Only_Mirage_128TR__FreeVIP_Skins_Knife_Gloves_SklepSMS____1s1k.pl.dem.zip

 

3:55 - pushowałeś pałace 2 poprzednie rundy gdy TT nie było wcelowane [+ w 8 rundzie gdy Cie przeniosło] a teraz gdy TT jest wcelowany nie pickujesz? ciekawe czemu ;p 

5:5 - skąd ta nagła zmiana pozycji celownika? idealnie się wcelowałeś - nie mogłeś celować w ew. pick ze strony CT z lewej ścianki, ponieważ celownik miałeś ZDECYDOWANIE za wysoko - jako global i 7 lvl faceit wątpie abyś tak trzymał celownik.

5:28 - totalnie zbyt szybka reakcja - jedyne co było typowi widać to nogi przez 0.5 sekundy a Ty oddałeś strzał oczywiście trafiony.

7:06 - ponownie wceluwujesz się w prawą ścianę - oglądałem tą akcję w spowolnionym tempie do 5% i za nic CT nie było widać ani ułamka sekundy, później biegniesz prosto jakbyś wiedział, że nikogo nie ma

20:05 ponownie zbyt szybki strzał

20:08 co chwile pickujesz w inny sposób aczkolwiek co chwile w typa - tym razem pickujesz w "środek" mida od strony krzesła idealnie w typa.

22:38 - oddałeś ZBYT SZYBKI strzał w pickującego typa z tetrisa ale NIE PRZEWIDZIAŁEŚ, że typek kucnie i strzeliłeś mu mm nad głową.

23:40 - pickujesz idealnie w głowe kucającego typa 

 

ogólnie Twój celownik jest praktycznie ZAWSZE powyżej głowy a gdy jest typek, który pickuje ten celownik Ci spada w dół, jako global i 7 lvl faceit powinieneś umieć utrzymać celownik na poziomie głowy.

Sam się przyznałeś, że kupiłeś konto MY nie możemy określić czy je kupiłeś wczoraj czy 2 lata temu ;p 

 

#edit @ Maateuszegjest to demko z mamy poprzedniej - co za różnica z której skoro specowałem Ciebie i na tej i na tej? A jeśli nawet to tutaj dostaniesz UB i bana w dziale Zgłoś gracza. niestety ale cheaterów będę tępił dzień w dzień.

 

 

Edytowane przez Oeleg
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Oeleg napisał:

http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200818-171342-1227008343-de_mirage-_WYGRAJ_SKINY______CSowicze.pl_______Only_Mirage_128TR__FreeVIP_Skins_Knife_Gloves_SklepSMS____1s1k.pl.dem.zip

 

3:55 - pushowałeś pałace 2 poprzednie rundy gdy TT nie było wcelowane [+ w 8 rundzie gdy Cie przeniosło] a teraz gdy TT jest wcelowany nie pickujesz? ciekawe czemu ;p 

5:5 - skąd ta nagła zmiana pozycji celownika? idealnie się wcelowałeś - nie mogłeś celować w ew. pick ze strony CT z lewej ścianki, ponieważ celownik miałeś ZDECYDOWANIE za wysoko - jako global i 7 lvl faceit wątpie abyś tak trzymał celownik.

5:28 - totalnie zbyt szybka reakcja - jedyne co było typowi widać to nogi przez 0.5 sekundy a Ty oddałeś strzał oczywiście trafiony.

7:06 - ponownie wceluwujesz się w prawą ścianę - oglądałem tą akcję w spowolnionym tempie do 5% i za nic CT nie było widać ani ułamka sekundy, później biegniesz prosto jakbyś wiedział, że nikogo nie ma

20:05 ponownie zbyt szybki strzał

20:08 co chwile pickujesz w inny sposób aczkolwiek co chwile w typa - tym razem pickujesz w "środek" mida od strony krzesła idealnie w typa.

22:38 - oddałeś ZBYT SZYBKI strzał w pickującego typa z tetrisa ale NIE PRZEWIDZIAŁEŚ, że typek kucnie i strzeliłeś mu mm nad głową.

23:40 - pickujesz idealnie w głowe kucającego typa 

 

ogólnie Twój celownik jest praktycznie ZAWSZE powyżej głowy a gdy jest typek, który pickuje ten celownik Ci spada w dół, jako global i 7 lvl faceit powinieneś umieć utrzymać celownik na poziomie głowy.

Sam się przyznałeś, że kupiłeś konto MY nie możemy określić czy je kupiłeś wczoraj czy 2 lata temu ;p 

 

 

Yyyy ale to z innego demka dostaje bana ? dostałem bana przypominam na mapie gdzie było 4;2 chyba prosze równiez o rozpisanie tego demka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

3:55 - pushowałeś pałace 2 poprzednie rundy gdy TT nie było wcelowane [+ w 8 rundzie gdy Cie przeniosło] a teraz gdy TT jest wcelowany nie pickujesz? ciekawe czemu  +/-b

5:5 - skąd ta nagła zmiana pozycji celownika? idealnie się wcelowałeś - nie mogłeś celować w ew. pick ze strony CT z lewej ścianki, ponieważ celownik miałeś ZDECYDOWANIE za wysoko - jako global i 7 lvl faceit wątpie abyś tak trzymał celownik. +/-b

5:28 - totalnie zbyt szybka reakcja - jedyne co było typowi widać to nogi przez 0.5 sekundy a Ty oddałeś strzał oczywiście trafiony. Był wcelowany więc automatycznie czas reakcji się skraca, normalny strzał.

7:06 - ponownie wceluwujesz się w prawą ścianę - oglądałem tą akcję w spowolnionym tempie do 5% i za nic CT nie było widać ani ułamka sekundy, później biegniesz prosto jakbyś wiedział, że nikogo nie ma to też takie +/- często ktoś tam wskakuje na 2skoku, sam tak robię.

20:05 ponownie zbyt szybki strzał strzał trochę szybki ale ponownie był wcelowany.

20:08 co chwile pickujesz w inny sposób aczkolwiek co chwile w typa - tym razem pickujesz w "środek" mida od strony krzesła idealnie w typa. Afera na midzie jest od 20 sekund nie dziwne, że pickuje mida po kawałku.

22:38 - oddałeś ZBYT SZYBKI strzał w pickującego typa z tetrisa ale NIE PRZEWIDZIAŁEŚ, że typek kucnie i strzeliłeś mu mm nad głową. Normalne wcelowanie, widać jak przeciąga celownik w jego stronę a strzał sam w sobie jest normalny.

23:40 - pickujesz idealnie w głowe kucającego typa stoją tam 3 osoby, nic dziwnego, że strzelając był blisko któregoś hitboxa.

 

Podsumowując, akcje na demku są niewystarczające do tego żebym pozostawił bana. Uwagi o pozycjonowaniu celownika etc. nic dla mnie nie znaczą ( jak dla mnie może go nawet trzymać w suficie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie