Skocz do zawartości

Zablokowane Rekrutacja


Przerzutnik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marcel
Nick: Przerzutnik do gnoju
Wiek: 16
Link do GameTrackera:  https://www.gametracker.com/player/Przerzutnik do gnoju/145.239.237.121:27200/ ( wiem brak 15h, lecz gram na serwerze codziennie, jestem aktywny i nigdy nie zdazyło być mi się Administratorem na zadnym z serwerów oraz w zadnej grze MP )
Znajomość komend Amxx[1-10]: 0 nigdy nie miałem stycznosci z takowymi komendami.
Mikrofon[TAK/NIE]: TAK
Składka (jeżeli admin nie będzie płacił składki (minimum 10zl) zostaną mu dodane flagi admina bez VIPa) : Co jakiś czas mógłbym dać około 20zł.
Dlaczego chcesz zostać Adminem: Chciałbym zostać adminem z kilku powodów m.in. chęci pomocy innym graczom, nauka komend Amxx, chęć spróbowania swoich sił, karanie oszustów poprzez uzywanie wspomagaczy do gry. Jednym z moich marzeń zawsze było zostanie Adminem na serwerach  1.6 i innych gier, lecz nigdy mi się to nie udało, a teraz chciałbym spełnić swoje marzenie.
Coś o Sobie:   Jestem zwykłym chłopakiem jak każdy, mieszkam w dość dużym mieście Bytomiu. Moimi głównymi zainteresowaniami są wspinaczka,straż pożarna, koszykówka oraz modelarstwo. Moje zainteresowania ciągną się już od ponad 8 lat i ciągle je rozwijam! W samo 1.6 zacząłem grać w roku 2014 gdzie zacząłem swoją pierwszą rozgrywkę z botami, a następnie na serwerach "Only DD2". Napotkała mnie przerwa około 2 lat, po mojej przerwie wróciłem do gry i napotkała mnie jednak następna z powodu komputera który mi się spalił. Komputer kupiłem na początku stycznia 2020 roku po około 4 latach. Nigdy nie zdarzyło mi się być w Administracji na zadnym serwerze. Moimi marzeniami było zostanie adminem oraz pilnowanie innych graczy. Mój charakter jest naprawdę rozbudowany, posiada on swojego stylu 2 części tą dobrą oraz tą gorszą. Zaczynając od tej gorszej jest to łatwe wyprowadzenie z równowagi gdy ktoś wyzywa moją rodzinę, ale tą lepszą stroną na pewno jest możliwość zaufania, bycia miłym dla innych, chęć pomocy innym, kulturalność. Myślę, że uzyskam szansę.
Steam:  Gry na steam nie posiadam, lecz mam tam konto https://steamcommunity.com/id/STEAM_1589046/

b_560x95.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, jak dla mnie za młody. W tym wieku hormony buzują, ktoś zacznie go wyzywać, wejdzie w amx, niechcący da perma (Albo i celowo) i połowę serva wyczyści.

A więc:

- wiek

- znajomość amx 

- GT nadal słabe.

- Mamy wg. mnie odpowiednią ilość adminów na serwerze.

 

A co do kulturalności to fajny masz opis na steam'ie. Oto wycinki:

"a 1 debil siedzi i czyta mój opis...
GRATULACJE !"

 

"7. Jesteś ślepy...Nie zauważyłeś, że niema pkt nr 6.
8. Teraz to sprawdzasz...
9. Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...
10. Zaraz wkleisz to na swój profil... nie rób tego... ;-;
11. Uśmiechasz się, bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak ty !

Czy wiesz że 99% idiotów czyta ten tekst z ręką na myszce?. Nie zdejmuj, już za późno."

Edytowane przez DaVinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pewnych kwestiach z DaVinci.  GT słabizna całkiem! Tutaj nie ma miejsca na poznawanie AMX haha :) Tylko trzeba go ogarniać :)  A Ty nie masz zielonego pojęcia o tym..... Sorry ! 
Nie ma co się rozpisywać....  Jestem na NIE !

@ KooXioRund du ? :) 

Edytowane przez Kylo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie