Skocz do zawartości

Zablokowane Zaradzenie instant kill'om.


DaVinci

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji:  "Osłonka" na graczy 1s. po odrodzeniu.

- Skala potrzebności (1/10): 9

- Co serwer zyska na propozycji: Mniej nerwów, czyli mniej wychodzenia graczy z gry. 

- Opis: Chodzi o danie możliwości dopiero co odrodzonym graczom, by byli nietykalni przez 1 sekundę. Myślę, że to by bardzo pomogło w sytuacjach, kiedy TT opanowuje galę, a CT się na niej respią i są od razu zabijani. Jedna sekunda, nawet dla mniej wprawnego gracza, da możliwość, by chociaż mieć szansę zabić osobę wcelowaną w nas.

Da się coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DaVinci da się coś takiego zrobić i nawet było to na serwerze... Ten temat już byl tutaj pisany na forum z 3 razy i pisałem że jeżeli wgram ochronke to zaraz będą skargi i problemy bo jak ktoś się odradzal to miał tą krótka ochronke ale nie szło go zabić prawda?... Ale on przez tą sekundę z automatycznym wyborem broni kogoś zabije... Więc jak widzisz tak źle i tak nie dobrze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KooXioR napisał:

@ DaVinci da się coś takiego zrobić i nawet było to na serwerze... Ten temat już byl tutaj pisany na forum z 3 razy i pisałem że jeżeli wgram ochronke to zaraz będą skargi i problemy bo jak ktoś się odradzal to miał tą krótka ochronke ale nie szło go zabić prawda?... Ale on przez tą sekundę z automatycznym wyborem broni kogoś zabije... Więc jak widzisz tak źle i tak nie dobrze... 

Dlatego z tego co kojarzę zaraz po oddanym strzale nieważne ile ochronka działa ona znika, a jak ktoś w głowę nie potrafi przycelować to i zginie od razu po tym. 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie