Skocz do zawartości

Zablokowane Zebranie


KooXioR

Rekomendowane odpowiedzi

@ Na^JointowYm^ @ Dz!ad3k @ Tralala @ Degus @ Dejzp @ dwbuh. @ Gracz CSa @ Kylo :)

Witam miało być zebranie na Tsie ale nie każdy może więc napiszę tutaj o co chodzi a więc 

Każdy z was pewnie wie ze Śpiochu zrezygnował ze wszystkiego (bardzo poważny Powód) więc zostałem sam z utrzymaniem serwera i mam ogromną prośbę do was żeby serwer funkcjonowal jakoś to mam pytanko czy pomożecie mi finansowo chodzi o reklamę serwera i tak będę musiał zejść że stawka bardzo mocno w dół ale z waszą pomocą nie na sam koniec jeżeli od was wszystkich udało by mi się uzbierać 150-200zl to będę wdzięczny i zadowolony resztę ja dołożę. Naprawdę dużo pracy wkładamy w serwer i nie chcem żeby  stał pusty... Z góry dziękuję i czekam na info 

 

Co do map już mówiłem 100 razy nie bede wygrywał innych map niż DD2 Powód jest taki że napewno nie wszystkim się spodoba a nie chcem stracić graczy już za długo serwer jest ONLY DD2 ewentualnie jakieś dodatki można wgrać  @ dwbuh. Dla Ciebie dodanie 6 stacji z doładowaniem 15HP to 4 FUN? Do 4 funa to jeszcze tutaj brakuje dużo pluginów ruletki Lotto kupno hp za kasę i jeszcze dużo więcej... Napisz ze znalazłeś inny serwer sobie i tyle a nie szukasz igly w stosie siana... I nie patrz tylko na siebie ok? Bo jakoś to ci nie przeszkadza że dostajesz hp za zabicie jako Vip... A ci co vipa nie mają to co? Nic im nie nie należy? 

DANE DO PRZELEWU 

Bank docelowy: Santander Bank Polska (Bank Zachodni WBK)
Numer rachunku: 40 1090 1102 0000 0001 3043 2567
Nazwa odbiorcy: CSSetti Tomasz Kalkowski
Adres odbiorcy: ul. Wysoka 10A, 84-230 Rumia
Tytuł płatności: 33031 Nick z gry 
Edytowane przez KooXioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrzucimy się wszyscy jak chcemy żeby to dalej jakoś funkcjonowało :) ale trzeba będzie wprowadzić kilka zmian typu muzyka, plugin z respem ewentualnie a jak nie to trzeba dawać kicki i tyle albo bana :) inne mapki proponowałbym wgrać, wiem że to jest only dd2, ale można byłoby wgrać pomimo to,  zawsze to coś innego :) Nie taka monotonia :) tutaj już się gra na pamięć :)

Edytowane przez Kylo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli chodzi o mnie i o dorzucenie się do serwera to nie widzę żadnych przeciwwskazań. Mogę przeleć jakąś cegiełkę, np. 50 zł na rozwój serwera bo na prawdę szkoda byłoby porzucić takiego kota jeśli chodzi o ekipę (adminów) czy wgl. atmosferę tam panującą. Bardzo dobrze mi się gra, więc możesz liczyć na moją pomoc.

 

Co do propozycji map... Jestem stanowczo na NIE. Jest dużo osób którym DD2 podchodzi najlepiej, między innymi mi i osobiście jakby doszły nowe mapy to chyba zrezygnowałbym z posady Admina. Aczkolwiek nie mój serwer, także decyzję pozostawiam Wam chłopaki :)

 

Jutro się odezwę w sprawie wpłaty, zaraz uciekam na grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko postaram sie organizowac kniffe kill challenge czesciej i dawac troche fory ludziom ;) no i moja skladka admina niech pozostanie ta ktora zaproponowalem na poczatku 

Co do propozycji szefa opiekuna@ Kylo :)

Dodanie mapek mi pasuje....

No i dobrze bylo by ogarnac banowanie, jak to wyglada na innych serverach w sieci tez maja taki problem jak na DM ? 

 

Edit

@ dwbuh. mi DD2 tez pasuje najlepiej co nie znaczy ze nuke train inferno dust aztec itp mi nie pasuja mozesz zauwazuc ze sporo ludzi wbija na server pogra mapke i ucieka 

Edytowane przez Dz!ad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dodanie mapy de_dust2_india jest dość ciekawym pomysłem i zmiana tej mapy na przemian z dd2 zwykłym jest na plus (aczkolwiek według mnie wystarczyłoby zostawić klasycznego dd2 i od godziny 19 dodać wersję nocną)

to

dodanie punktów uleczających już jest nie na miejscu według mnie. Przyszedłem na serwer DD2/DM a nie DD2/DM/4FUN. Strasznie mnie to irytuję, bo nie lubię grać na takiego typu serwerach. Według mnie akurat ta zmiana na wielki minus.

 

Dlatego z lekkim bólem chyba śmiem zakończyć działalność i poszukać czegoś bardziej FFA... Szkoda, że bez porozumienia takie zmiany ku 4funowi zostaly wprowadzone no ale cóż. 

Powodzenia  :) 

 

Edytowane przez dwbuh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie