Skocz do zawartości

Zablokowane Krasnolud.. Lekka Zmiana.


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wielu graczy bulwersuje się tym, że krasnolud jest zbyt niewidzialny. Mniejsze pretensje były by wtedy, gdy krasnolud mógłby być niewidzialny tylko z nożem na kucaka i nie mógłby strzelać podczas kucania. Bo śmiechem żartem to jest naprawdę za mocna klasa.. Proszę o normalne wypowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalbym max 10/100 , bo ktos zapalci powiedzmy 30 zl a ktos zdobedzie co chwile nanosouit lub cos niwidzialnego w 100% i jak da rumcajs niewidke krasnoludowi 30/100 to jaki widzicie sens kupowania premki , jak ktos wylosuje niewidke w 100% i przez cala mape niewidzialny jest

 

 jak juz powiedzialem jestem za daniem max 10%/100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na serwerze gravesem i problemu z krasnalem nigdy nie miałem, według mnie jest okej, nogi mu widać, są 2 albo 3 itemy dzięki którym można go zobaczyć bez problemu.

 

@up

 

Nie ma czegoś takiego jak nanosuit na naszym serwerze.

byl , ale ja mowie przyklad kolego , krasnoluda mozna zabic patrzac na podgloge , bo widac napewno cien lub jak skacze  zdarza sie , ze widac go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona ktos placki i wymaga ;p

 

placi chyba ;),  no o tym mowie , ze ktos zaplaci za krasnala 30 zl i ma go na zawsze i jeczą , ze za dobry a jak ktos sciagle bedzie mial niewidke w 100% i co potem ? ten co kupil , pomysli , ze bez sensu kupil premke , bo perka zlapie zajefajnego i niewidzialnego w 100% i nie kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie