Skocz do zawartości

Zablokowane retake 5v5


foriv 會意字

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: @ foriv 會意字 @ czaru

Imię: Oskar, Czarek

Wiek: Ja 16, czaru 17

Znajomość AMX (1-10): 8/10

Mod serwera:: retake 5v5

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30023/

Czy jest wykupiona reklama?: Za tydzien u rudego, ael tak jest stale z 8/7 osob.
Hosting: live-server.pl

Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Myślę, że nasz serwer będzie bardzo wyjątkowy, pod względem próbowania organizowania na nim tak zwanych EVENTÓW, jednak nie jest to do końca pewne. Jednak patrząc na forum zauważyłem również, że jest tylko jeden serwer z modem typu Only Mirage i myślę, że użytkownicy lepiej by się czuli, gdyby mieli jakiś wybór pomiędzy serwerami tego typu modu.

Udostępniasz serwer pod konkursy?: Jasne myślę, że bez żadnego problemu jestem w stanie udostępnić serwer, aby zorganizować jakiś konkurs.

Kontakt: Discord: Terry Leather#1974 oraz forum

 
Edytowane przez foriv 會意字
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Damianciu napisał:

Na nie 

 

Za dużo serwerów 1.6

Wiek

Podanie o serwer było już odrzucone. 

To jest serwer cs;go nie 1.6 jakbys pomyslal i zobaczyl gt to milo by bylo. bylo ostatnie odrzucone bo nawet nie wystartowal co jest z wiekiem nie Tak niby?. Mialem tutaj sewer postawiony na tym forum jak mialem 14 lat retake i co byly stale osoby.

22 minuty temu, TheSzczepan4 napisał:

Na NIE, osobiscie uwazam ze zbedne sa nierozkrecone serwery  na forum .

Hmm serwer dzisiaj wystartowal z 2/3h temu chociaz sa osoby a tutaj nie ma zadnego serwera retake jak dobrze widzialem.  I dodalem ze kupujemy reklame u rudego i na gosetti wiec napewno bedzie stale 10 osob, i czemu sie wypowiadasz jak nie masz zadnej rangi.? 
 

@ Damianciu nie wiedzialem ze nie trzeba to wypelnic sorry.

Edytowane przez foriv_telefon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_odrzucony.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie