Skocz do zawartości

Zablokowane MuyBien - adminem?


MuyBien

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: MuyBien || I_L_F_E

 

2. Wiek: 17

 

3. Imię: Miłosz

 

4. Steam ID: STEAM_0:1:124304176

 

5. Staż na serwerze: Trzy tygodnie

 

6. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/MuyBien || I_L_F_E/91.224.117.112:27015/

 

7. Znajomość moda JailBreak (1-10): 10

 

8. Umiejętność prowadzenia w CT (1-10): 9

 

9. Znajomość AMXX według poniższej skali (1-5): 5

 

10. Mutacja (TAK/NIE): Tak

 

11. Składka 10zł PRZELEW/PSC/PP bądź sms'em 11,07zł (TAK/NIE): Tak

 

12. Napisz coś o sobie: Miłosz, lat 17. Uczęszczam do liceum i uczę się na kierunku humanistycznym. W wolnym czasie pracuję (np. teraz jak nie ma szkoły) oraz gram na instrumentach. Na serwerze znalazłem się za pomocą Anielki i choć przestałem grać w cs 1.6 dwa lata temu, to dla tego serwera zrobiłem wyjątek.

 

13. Dlaczego Ty?: Mam ogromne doświadczenie zarówno w prowadzeniu jak i administrowaniu serwerów JailBreak, całe amxx jak i edycja/dopisywanie fragmentów kodu w PAWN są mi dobrze znane. Umiem także prowadzić w CT, co na pewno jest dodatkowym atutem. Posiadam sprawny, dobrze działający mikrofon (choć za dwa dni przyjdzie mi jeszcze lepszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Przyjmuję, mimo że GT nie zaskakuje jakoś świetnie, ale jestem pewna, że sobie bez problemu poradzisz z tą posadą. Jedyne nad czym musisz trochę popracować to nad swoją agresją czasami. :beka:

Edytowane przez Anielka.

tumblr_ogi7srikonaaterrbile6C991ux3q13o1_500.png.458cdea8921ed7b30aa46e18bb6510fa.png  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie