Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Registus


Registus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Registus
Wiek: 15
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Witam,dzień dobry nazywam się Tobiasz mam 15 lat oraz mieszkam w małej wsi,która znajduję się w województwie Wielkopolskim. Uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej. Pasjonuję się motoryzacją, informatyką oraz elektroniką . Osoby które mnie znają wiedzą,że jestem osobą z poczuciem humoru oraz,że jestem szczery do bólu. Jestem osobą odpowiedzialną,ambitną,sprawiedliwą oraz osobą.która dąży do wybranych celów. Myślę,że ta krótka wypowiedź przybliżyła osobą czytającym moją osobę.xxxxxxx
Jak się o nas dowiedziałeś: Dowiedziałem się z pewnej strony internetowej.
Co byś wprowadził w życie serwera?: Polecałbym znajomym tego teamspeka. Dbałbym o użytkowników korzystających z serwera. Pilnowałbym by nie było żadnych konfliktów, ani rzeczy związanych z łamaniem regulaminu.
Twoje doświadczenie: Doświadczenie mam sporę, nie raz posiadałem serwery ts3, które miały po 100+ użytkowników dziennie. Znam komendy botów muzycznych oraz innych botów. Ogarniam permisje graczy. 
Byłeś już administratorem ts'a? Tak, na swoich prywatnych serwerach, których już nie ma.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem się
Ile możesz poświęcić czasu?: od 5h do 7h
Posiadasz mikrofon?: Tak , posiadam
Przeszedłeś mutację głosu?: Owszem, przeszedłem mutację głosu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_odrzcuone.png

Nie znam Cię w ogóle, nie spełniasz żadnych wymagań, ani nie wiem skąd się wyrwałeś. Daj się zapoznać innym oraz Administracji, spełnij wszystkie wymagania, a wtedy zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie