Skocz do zawartości

Zablokowane Screeny SK' TBZX@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


NikolaJokic

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wyslalem wszystkie screeny jakie zrobiliscie nie mialem innych i sam zdzwilem sie ze jest 9 czy tam iles a nie mniej nie wiem co wy robicie ale ja gram czysto wszystko macie na zdj nie mialem innych screenow nie wkrecajcie mi  ze byly jakies inne bo macie wszystkie 9  jakies zrobiliscie czekam na ub nie robciee sobie zartow z normalnych graczy szukajcie gowna ale nie u mnie ! po 10 min gry dostaje bana po prostu zart... i jeszcze te zarty ze screeny z innej godziny chyba sobie jaja robicie macie wszystkie ktore zrobiliscie czekam na ub i to natychamiastowy! Nastepnym razem jak robicie screeny to zrobcie to przynajmniej poprawnie bo kompromitacja ogromna. Moze tez byc taka opcja ze mam godzine zle ustawiona o 3 min i dlatego ale to wy powinniscie wiedziec ze tylko 9 zrobiliscie mi bez przesady czas ja moge miec amerykanski nawet!

Edytowane przez NikolaJokic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty do mnie mowisz ? mowie ze zostalo zrobione 9 screenow godzina jest dobra nie pierwszy raz wrzucam tutaj screeny nie zrobiliscie mi 5 tylko 9 rozumiesz ? i o tej godzine ktorej widzisz co wy macie za adminow ? Nie potrafia nawet screenow zrobic. A wiec sytuacja wyglada tak ze trzeba to gdzies zglosic dalej? Tylko napisz mi gdzie sad ? czy policja ? dostaje bana za skilla czy jak ? jeszcze sobie zartujecie ze mnie szok zglosze to gdzie trzeba bo widze ze tutaj jestem oczerniany. Albo po prostu dajcie namiary do osoby ktora tutaj rzadzi serwerownia bo nie chce mi sie juz pisac nawet  dostaje bana za 10 min gry w ktorej nie zrobilem nic nadzwyczajnego szok ! Nawet nie daliscie mi sie rozgrzac. Jak jest mozliwosc 5 ssow jak dostalem 9 :D

Edytowane przez NikolaJokic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie