Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie O Admina Techu


TECHU.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Dariusz
Nick na serwerze:Techu.
Wiek:19
Znajomość AMXX [1-10]:9
Steam z grą Cs 1.6:3lata
Kontakt: podam telefon :) 669-843-680
Dlaczego Ty?:Dużo czasu spędzam na serwerze . staram się pomagać innym ludziom najczęściej są to nowi :) Denerwują mnie zombie co nie robią celi gdy nie ma adminów , CT blokują innym kampy , chciałbym przywrócić porządek na serwerze ponieważ adminów wydaje mi się jest juz kilku ale nie zawsze grają a jak jest juz admin to sie wszyscy zbierają jeden odchodzi z serwa reszta po 15 minutach to samo . A ja gram codziennie po kilka godzin na serwerze BaseBuilder więc wiem co i jak również posiadam mikrofon przez który mogę się konsultować z innymi graczami na serwerze  :)
Coś o sobie:Mam na imię Dariusz mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim mam 19lat posiadam STEAM: dj_sykus gram na serwerze BaseBuilder pod nickiem TECHU .
Interesuje się informatyką , wędkowaniem , koszykówką , sportami walki . 
Reklamy: Reklamy dodam jeśli będzie dużo neutrali lub dużo negatywów moim zdaniem ludzi jest naprawdę sporo więc nie trzeba ich robić ale jak będzie potrzeba to zrobię :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

-Konto dla podania.

-Reklamy

+ Aktywność na serwerze --> http://www.gametracker.com/server_info/79.133.192.40:27063/top_players/?query=Techu.&Search=Search

Lecz daj się lepiej poznać, nabij posty i aktywność na forum. A zmienię zdanie :).

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie