Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] FajtereK


FightereK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: FajtereK
Wiek: 18
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Mam na imię Mariusz, mam 18 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuje się sportem, cały czas życie prowadzę na sportowo. Aktualnie zamierzam kupić ścigacza, i zdać prawko na kategorię A2 (oby się udało). Jestem tutaj przyjacielem dosyć mocno na forum i dużo osób mnie zna bądź kojarzy. Zawsze mam dobry humor, jestem bezkonfliktowy i lubię porozmawiać z innymi. W przyszłości zamierzam zrobić kurs na trenera personalnego oraz instruktora sportów walk. Aktualnie czekam na telefon od parku GOjump aby pełnić funkcję trenera, zobaczymy co z tego wyniknie.
Jak się o nas dowiedziałeś: Oj żebym to pamiętał
Co byś wprowadził w życie serwera?: Na pewno jakieś konkursy, gdzie lubię sam w nich uczestniczyć.
Twoje doświadczenie: Miałem swój serwer TeamSpeak3, oraz pełniłem funkcję Admina na serwerach TS3.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]: Na przeróżnych, ale to było w sumie dawno temu to też nie pamiętam nazw dawnych serwerów teamspeak3.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: Tak
Ile możesz poświęcić czasu?: Trudno powiedzieć, jednego dnia więcej drugiego mniej. Mam swoje życie prywatne, ale postaram się spędzać taki czas aby zadowolić administrację jak i spełnić oczekiwanie graczy.
Posiadasz mikrofon?: Tak
Przeszedłeś mutację głosu?: Tak

 

Od ostatniego podania poprawiłem swoje minusy, a dokładnie aktywność na forum i TS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie