Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Propozycja Do Rangi Redaktor.


Malinaa

Rekomendowane odpowiedzi

No więc moja propozycja jest taka, by zrobić mały podział obowiązków. Widzę że redaktorów będzie więcej na forum, więc żeby się wywiady i gazetki nie powtarzały to zrobić podział obowiązków. Jedni redaktorzy robią gazetki a inni piszą wywiady. Np. zakładamy, że jest 4 redaktorów. Dwóch pisze wywiady i tylko wywiady a dwóch robi gazetki.

Proponuję też, aby zrobić opiekuna redaktorów by nad tym wszystkim panował. Nie chodzi mi o osobną rangę, tylko o to by jedna osoba mówiła, żeby dany redaktor zrobił na np. sobotę wywiad, lub na niedzielę zrobił gazetkę.

Taki podział może nam ułatwić pracę, ale nie zaprzeczę, że też może być więcej obowiązków. 

 

 

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest dobra, ale czy redaktorzy dadzą sobie mówić kto, kiedy ma zrobić gazetkę czy wywiad? Znajdą się redaktorzy, którzy będą pisać na "własną rękę". Miejmy nadzieję, że wypali, bo porządek musi być. "Może być nasrane, ale żeby było podrząd" :D

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc moja propozycja jest taka, by zrobić mały podział obowiązków. Widzę że redaktorów będzie więcej na forum, więc żeby się wywiady i gazetki nie powtarzały to zrobić podział obowiązków. Jedni redaktorzy robią gazetki a inni piszą wywiady. Np. zakładamy, że jest 4 redaktorów. Dwóch pisze wywiady i tylko wywiady a dwóch robi gazetki.

Proponuję też, aby zrobić opiekuna redaktorów by nad tym wszystkim panował. Nie chodzi mi o osobną rangę, tylko o to by jedna osoba mówiła, żeby dany redaktor zrobił na np. sobotę wywiad, lub na niedzielę zrobił gazetkę.

Taki podział może nam ułatwić pracę, ale nie zaprzeczę, że też może być więcej obowiązków. 

Nie chodzi mi o to, żeby im rozkazywać, tylko coś w stylu "mógłbys napisac wywiad/gazetkę na ten weekend?". Chodzi mi o to, aby ten dział nie "stał" w miejscu :)

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoją propozycję, ale teraz mamy takie czasy, że nieodpowiedni ludzie mają nieodpowiednie rangi. 

Malinaa starasz się zrobić porządek w dziale, więc lepszą propozycją jest aby dać Ci rangę Moderator Redakcji i wtedy cała redakcja jest pod Tobą i nikt Ci się nie wtrąca. :)

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za... Powinien byc koles taki(szef) ktory by panowal nad wszystkim. np ustalic kolejnosc 1,2,3,4redatktor i zaczac tak: 1robi wywiad a 4 gazetke potem 2wywiad a 3gazetke i potem na zmiane ;) ustalic mozecie sb taki grafik :-P

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy redaktor ma uprawnienia do działów redakorskich także taką listę obowiązków możecie sobie sami zrobić :)

 

Kto robi np newsy a kto wywiady to między sobą musicie sobie ustalić. My jako Właściciele np też wszystko między sobą ustawiamy zanim coś postanowimy także pomyślcie że jesteście właścicielami sieci Redakcja ;>

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie