Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie x2 14.07.19 AKTUALIZACJA 24.07.2K19


kemoTT

Rekomendowane odpowiedzi

* AKTUALIZACJA 24.07.2019r. *

"Nick: kemoT
Serwer: DD2#2 CS 1.6
Admin banujący: Brak (!)
Data zdarzenia: 14:07.2019r. Godzina 17:30
Opis sytuacji: Pograłem dosłownie 5 minut, po czym dostaję taką o to wiadomość. Nie wiem o co chodzi tak na prawdę bo nie gram jakoś za dobrze po przerwie długiej, zakupuje VIP'a, jednocześnie wspierając sieć i tu takie coś, aż jestem w szoku. Staty moje były 7:3. Nie wiem kto był taki mądry tak postępując, ale liczę na jakieś pozytywne rozpatrzenie tej sprawy.
Link do bana: https://amxbans.csowicze.pl/bans/6784.html
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Aimbot [Detected]'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:496566260'
[AMXBans] Twoje IP: '89.64.60.225'
[AMXBans] ===============================================
"


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

*AKTUALIZACJA 24.07.2019r.*

Opisując moją sytuację wtórnie. Gdybym coś używał w grze, to na pewno bym nie pisał powtórnie odwołania. Minęło już  10 dni, demo zostało przez koleżkę "fnatik" skarcone w pewnej minucie i ocenione na ban'a  jako aimbot i od tej pory słuch o mnie zaginął, zostałem wykluczony z gry, mimo, że chcę wspierać normalnie tą scenę i waszą sieć. Główny Administrator Serwera "Paulinka", również oceniła osobiście demo i sama przyznała, że nie widać tam niczego dziwnego i złego, co miałoby przeciwstawiać się polityce serwera. Jestem typem w wieku 27 lat i rzadko można trafić na dobry serwer w klasyce DD2, szczególnie Polski. Nie chcę wspominać (chociaż to zrobiłem), że VIP'em nacieszyłem się niecały dzień(!). Tak jak pisałem Paulince, mogę nagrać jakieś żałosne demo na OBS, bo HLTV leci w ch**a z samą jakością i spójnością danego serwera. Na demo widać, że podczas tej podejrzanej minuty nie celuję w żadnego z przeciwników i była to po prostu panika (obejrzyjcie na 1/4 speed'a).
Pozdrawiam, kemoT
 

Edytowane przez kemoTT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie