Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By d3d!k
      Siemanko, o sobie nie powiem dużo mam na imię Damian i mam 24 lata. 
      Pochodzę z różnych for, będę chciał sprowadzić tutaj paru moich znajomych, lecz to jeszcze potrwa, ta sieć serwerów jest chyba najbardziej ogarniętą ze wszystkich jak zaobserwowałem, wydawało mi się że inna też jest lecz się myliłem dlatego powolna przeprowadzka z innego forum
      Parę osób może mnie znać bądź też i nie. 

• By EBEWalSie.!
      Cześć, Mam na imię Mateusz, Lat 24 Mieszkam W Bełchatowie (woj, łódzkie) chociaż obecnie przebywam w Szczecinie (delegacja) chyba nie musze opowiadać czym sie zajmuje a jeśli kogoś to interesuje bardzo chętnie udzielę informacji. Sieć serwerów csowicze.pl znalazłem dzięki właścicielowi serwera zombie mod  @LypSeN wcześniej star wars obecnie coronavorus. No I głównie na tym zombie modzie będę spędzał wolne chwile, chociaż na inne serwery tej sieci pewnie również wejdę pograć   

pozdrawiam I wszystkiego dobrego, Do zobaczenia w grze  
    • By BaJu
      Witam Wszystkich serdecznie   Nowy gracz Na CSowicze.pl 
      Mój Nick na Serwie BaJu
      Mam nadzieje ze bedzie sie przyjemnie klikalo na serwie z innymi osobami  
      Pozdrawia BaJu 
      Good Look 
    • By jwinterfeld
      Witajcie,
      Mam na imię Kamil, lat 28 i mieszkam w Szczecinie. Zajmuję się muzyką, grafiką komputerową. :)
    • By Kasztof
      Cześć mam na imię Krzysztof mój wiek to 17 lat za niedługo w końcu 18 ale to nie powód do radości jestem z Grudziądza.

Witam was miło i gorąco.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.