Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By chmiel
      Siema mam na imie Grzegorz mam 17 lat lubie sobie popykać w cska i myślę że z tą siecią zostane na dłużej  
    • By LewyBrzeG ZM Star Wars
      Hej forumowicze mam na imię Kuba mam 24 lata mieszkam obecnie w horyncu zdroju jestem masażysta/fizjoterapeuta ( ͡°  ͜ʖ ͡°) ogólnie jestem z Rzeszowa (województwo podkarpackie).W horyncu zdroju pracuje na czas określony wiec narazie trzyma mnie umowa z pracodawca.Na forum jestem od 2016 roku grałem tu wczesniej na zombie modzie i troche na DD2 juz niebawem ze znajomym wpadniemy z serwerem Zombie Star Wars może ktoś lubi z was star warsy to serdecznie zapraszam.Wracam też tu,aby poznac nowe ciekawe osoby z którymi mógłbym pogadać o wszystkim i o niczym. Ogólnie przygodę  z csem zacząłem 14 lat temu kiedy dostałem pierwszy komputer  Natomiast pomysł na nick wyszedł z nikąd i po dzień dzisiejszy mi sluzy. W wolnym czasie lubie pisać/edytować pluginy posiadam wiele paczek na komputerze w głównie DD2 i ZP,kiedyś posiadałem własną siec,ale brak czasu i pomocy wykluczył mnie z dalszego prowadzenia,poza grami lubię uprawiac wszelkiego rodzaju sporty min jeździć na rowerze,rolkach a w okresie zimowym na łyżwach i nartach oprócz tego lubie grac w pilke i siatkówkę kiedys lubialem biegac ale kontuzja stawu skokowego to przerwała   Co jeszcze moge o sobie powiedzic.Jestem usmiechnietym zdystansowanym czlowiekiem dusza towarzystwa i osoba na której można polegac.Od czasu do czasu nawet sypne cos grosza @ RumcajsJumper coś wiesz o tym  Mam nadzieje,że mnie dobrze przyjmiecie i będziemy się dogadać  Najczęściej będzie można mnie spotkać na Tsie Do zobaczenia również na serwerach  btw @ Queen of Hell we no wbijaj częściej xD

Pozdrawiam Lewy 
    • By RuselMakarov
      Na wstępie Ci radzę nie pisz do mnie, bo odpisuje na wiadomości jak staje mi ch*j, lub jak mi się nudzi.
      Jestem osobą przekazująca prawdę i tylko samą prawdę. Na wieki, wieków amen.
      Trzeba głosić Boże słowo, przebacz mi Panie za moje winy! 
      Przemawia Adrian Aramejski, terrorysta prawdziwego Boga! W  imię Ojca, Syna i Ducha, bomba gotowa!
      Osoba nadawcy jednak nieznana... Ratatatata! 
      AVE OSTBLOCK TERRORISTEN!

Post  nie jest skierowany w stronę pojedynczych osób, ani żadnej grupy społecznej.
      Post nie jest również  powiązany z żadnymi wydarzeniami które miały miejsce.
      *Ze względu na zdrowie, obowiązujący kodeks karny, oraz powszechnie panujące zasady współżycia społecznego, nie należy powtarzać czynności o których autor tekstu opowiada.
    • By Bes
      Cześć mam na imie Jakub ogólnie zajmuje się skryptami w FiveM i robię programy mój staż to 6 lat jako programista zaczelem w wieku 12 lat . Moje urodzinki 2001-09-13 . W wolnym czasie od pracy pogrywam mixy od 2015 . Uczęszczam na treningi mieszanych sztuk walki , na ostatnich zawodach zajelem 1 miejsce we wro . Aktualnie mieszkam we Wrocławiu . Moi znajomi z Forum ? hmmm @ PaTrYkus Mixowy @ Jessa (ps. ona sie do mnie nie przyznaje) zaraz dam wam fotki z 2017 a jak będziecie chcieli to dam wam jeszcze nowe   

• By I3MW
      Witam trochę już jestem na serverze only dd2 ale nie było okazji przywitać się na forum. ;)
      Jestem Kamil 21 wiosen skończonych,  miłośnik motoryzacji. 
      Gram tylko na only dd2 na serverze 193.33.177.109:27015 do zobaczenia miśki :3
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.