Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Admina.


HSK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, który to już raz? Nie wiem, nie liczę. Zastanawia mnie jedno. Czy admini są na tyle dobrzy by sprawować taką funkcję? Czy tylko Wam zależy na pieniądzach? Dziś napotkałem się z taką sytuacją, że admini, nie mają gdzieś swoją funkcje, i wolą grać. Mianowicie, mapa dust2(przerobiona, dokładnej nazwy nie mam ). Połowa graczy na TXT, admin... camaro. Reaguje? Tak, tylko tłumaczy się, że nie ma admina. Dobrze, szkoda, nie ma to nie ma. Mapa zostaje zmieniona. Co się dzieje? Wchodzi admin GraBezFartaChujaWarta , bez steam, to po pierwsze, po drugie, ma dostęp do amx. Piszę na admin czat  "cziterzy na u@". Akurat, się zdarzyło, że byli cziterzy, Nagrałem jednego. Nie składam na niego skargi, bo i tak olewacie, mój poprzedni temat, gdzie dałem Wam na "talerz" cziterów. Dobrze. Pan admin, sobie gra, co z tego, że napisał na y@, skoro nie reaguje. Oto demo, które przedstawia sytuację na serwerze. Może czas na zmiany? Może nie. Wasza wola. Reakcja admina, powinna być gwałtowna. Dlatego pisałem 3 razy. Mógł przecież nie widzieć, jak gra.

 

http://www78.zippyshare.com/v/63481395/file.html

 

3 razy, napisałem na u@, nick czitera i rodzaj. Cięzko nie było poznać. Cóż, nadal sobie gra. :) Czekam na kontretne komentarze, wszystkich Was. Pozdrawiam Hard Style Klowns.

 

http://csowicze.pl/topic/5211-podanie/

 

Admina, ma od wczoraj, i chyba 1. raz. amx 6/10. Chyba pomylił z 1/10. Znajomość admin czatu. Pozdrawiam tego Pana :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 każdy admin ma dostęp do amx -,- chyba nie masz zielonego pojęcia co piszesz. Żeby zbanować gracza na txt muszę to widzieć. Tak samo cziterów . Po 2 czasem nie nadążam na czytaniu u@, gdyż jest duży spam na u@ jak i ( /skelp /perki /drop ) dlatego też ciągle pisze "Czity u@" po 3 admina na tym servie mam od dzisiaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie