Skocz do zawartości

Zablokowane Ub


King [DS]

Rekomendowane odpowiedzi

https://deagleshot.eu/index.php?/topic/5628-ub/

 

To tyle ub też chce na tych serwerkach 

I nie chce mi już tu się pełnić funkcji bezpodstawnie zabraliście mi właściciela i gó**o rozpisaliście ,a warnujcie ile chcecie bo mi już nie zależy :P 

jedynie kto mi pomógł z administracji o których się zapytałem  @ GrZ3SiU @ Matixen

Ogarnięci ludzie :P

@ Rambooo jesteś śmieszny XD!

Jakby co piszcie czy zastosować jakiś swój wzór lepszy czy taki może być :P 

ELUWA

 

@Ramboo 

Beka z ciebie w ciul zmieniłem nick 1 raz 

Nikt jeszcze tego mi nie powiedział ,że ktoś ze mną nie chce grać ;)

A i jesteś tak pizgn*** ,że wciąż szukasz dziury 

Mówisz ,że jestem odpalony ,a nie masz dowodów ;)

ELO BENC

Edytowane przez EQ Eluwa

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska UBT z innej sieci troszkę śmieszna, więc no... tak się demek nie rozpisuje jak jeden z UBT.

Dodam, że grałeś już na mixie kiedyś odpalony, był temat i wszyscy zdecydowali się za banem.
Szukałem tego tematu... LECZ ZOSTAŁ ON USUNIĘTY z UJ WIE JAKICH PRZYCZYN!

Nie, nie jestem śmieszny, każdy wie... że na mixach latasz odpalony dlatego większość ludzi jak słyszy nick "Tilios" to go wszędzie nie chcą.
Zmieniasz nicki bo myślisz, że ktoś się nie skapnie, że to ty "Tilios" ale prawda jest inna. Niestety nie unikniesz kary.
Szkoda, że ten temat o tobie co ( wszyscy zdecydowali się za banem został usunięty, nie wiadomo dlaczego i kto go usunął ) bo bym Ci go tutaj wkleił.
Uwierz mi, nie lubię takich osób jak ty.

Ja już swoje napisałem, dla mnie zawsze jesteś spalony i zawsze będziesz, bo CZITER ZAWSZE ZOSTANIE CZITEREM I SIĘ TO NIE ZMIENI!

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku wszystko ładnie widać mordo, to że na DS dostałeś UB o niczym nie świadczy, bo UBT tam to jak widać po odwołaniach to jakieś, za przeproszeniem "partacze". Na demku z traina widać jak palisz laka więc nie wypieraj się, miej godność człowieka, trochę honoru i oleju w głowie. Dodam tylko że jakim trzeba być idiotą żeby dać się złapać? Tyle ode mnie ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie