Skocz do zawartości

Zablokowane Brak Zaaangarzowania Sie W Adminowaniu Po Raz 2X


Sopa10pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Yuri Boyka
Data i godzina: do 16;00 do 18:00
Na kogo chcesz złożyć skargę:Szanowny Heniek
Opis sytuacji:Zacznimy od tego jak nasz szanowy heniek miał już 1 skargę dotycząca braku zaangażowania sie w adminowaniu.

1.Sytułacja.Pisząc do admina ze ktoś jest podejrzany o grę z wspomagaczami powinien ześć na specta i sprawdzić gracza.Admin tego nie zrobił.

2.Sytułacja. Admin wyrgarnie sie odnosi do graczy.Admin powinien dawać przykład innym kulturowego zachowania

3.Sytułacja.Kolejne zgłoszenie gracza że ktoś dał repliki w przejsciu.Admin nic nie robi nawet nie ostrzegł gracza żeby tego nie robił

4.Sytuacja. Nie czyta admin wgl u@

5.Sytuacja. Gracz pisząc do admina że danny gracz wstawia działa które sięgają respa nic nie zrobił
Dowody:

Ssy do 1 sytuacji

jzBvkb.png

knCNhY.png

Ssy do Sytuacji nr 2

 

1NcxfW.png

Ssy do Sytuacji nr 3

y4t3Ji.png

Ssy do sytuacji nr 4

8cJMJV.png

Ssy do Sytuacji nr 4

1IXAWG.png

 

A tu daje ssa jak gracz sam pisze że mozna 100 razy do henia pisać i tak nic nie robi

 

HhwYQA.png
 

Swiezak cenie twoje słowa jak najbardziej  "Zamykam od dzis tak robimy robcie ssy jak piszecie na u@ do admina a on ma wysrane i wstawiajcie na forum admin bedzie karany bo tak nie moze byc ze gra sobie a na u@ ma wyrabane . "

 

IP/ STEAM_ID: to chyba nie bdz potrzebne

 

Myśle że godnie rozpatrzycie tą sprawe

Thc Wariat , Swiezak, Pikaczu

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięte z kontekstu sprawy.

To tak wygląda, jakbym był bóg wie jaki zły.

Sprawa jest prosta i czytelna, kochany Yuri to że Ty mi spamisz że ktoś odpał a ja go nie zbanuje to jest wieczny spam u@.

Nie mam takiej uwagi w której na prawdę każdemu graczowi po kolei mogę spokojnie odpisać ( czytać wypowiedź SS nr3)

Jeżeli ktoś piszę błache sprawy tj. przekleństwa na u@ a potem ma cholerny żal że nic nie interweniuje to ja mogę robić tak, że kto przeklnie wylatuje.

Błędy graczy typu Tekstury/ SG na przeciw Respa/Miny w przejściu / wyzywanie banuje tylko wtedy kiedy na prawdę pod rząd ciągle ktoś to robi.

Jeżeli osoba zrobiła to raz/dwa nie banuje, upominam bez spamu na zwykłym say.

Także Yuri nie miej żalu że nie masz Admina, że cie nie przyjęli.

Jak ja jestem sam na grze, to na prawdę jest duży spam u@. 50% tego spamu kompletnie ignoruje.

 

Co do tych SS nie posiada żadnych konkretów, w skrócie: jest żal że nie banuje kogo Ty chcesz, jak sprawdzę i dla świętego spokoju odpisze czysty to masz jakieś sprawy żę nie wchodzę na Specta specjalnie tylko oglądam gracza co rundke sobie gdy jestem zabity.

Ogółem jest to 1 skarga, bo druga jest bez żadnych dowodów obciążających poważnie moją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem wsystkich sytuacji Youri nei ma racji poniewarz Heniek a raczej był sam na serwie jako admin i nie miał morzliwości ogarnąć wszystkiego staje w jego obronie poniewarz sam często znajdowałem się w jego sytuacji . Youri to że heniek raz przeklnoł nie oznacza że robi to cały czas moim zdaniem uwziołeś się na niego .

Jeden admin na 30 osób do bardzo trudna sprawa do ogarnięcia wię Youri proszę cię o "ogarniecie się jako gracza" HENIEK po prostu sam tego  nie ogarnie :) .

Dziękuje do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek trudno ? jakoś sam pepe skills dają sb rade a on ? mam kolejne ssy dawać ? jak na u@ wgl nie reaguje ?

wczoraj odpał grał a on do mnie że nie jest pewny sam mam demko robić do jest admin ?

 

Czytałeś regulamin ?

 

3. Zachowuj się kulturalnie na serwerze i na forum.

 

w tych tekstach nie widać wgl kultury

b_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o konkretne SS z tej o to "sytuacji" gdzie wczoraj grał odpał i nie reagowałem.

Pokazane SS przedstawiają bzdury wycięte. 

Jeżeli zaczynasz wątek który jakiś jest z "dupy" a potem nie chcesz pokazać SS znaczy to że wciskasz wała by mnie zaszczuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie