csowicze.pl, serwery cs, forum cs, serwery csgo, siec serwerow csgo, siec serwerow, csgo, serwer csgo, sieć serwerów, poradniki csgo, poradniki cs 1.6, artykuł cs, problemy csgo, najlepsze serwery csgo, najlepsze serwery 1.6, serwery cs 1.6, zareklamuj swoj serwer cs, zareklamuj swoja strone, reklama forum, reklama cs 1.6, reklama csgo, amxx, amxbans, sourcebans, donator, sponsor, admin cs, dolacz z serwerem cs, dolacz do forum cs
Automatyczne przenoszenie na inny serwe - Tematy Archiwalne - CSowicze.pl - Sieć serwerów CS 1.6 i CS2 - Forum Skocz do zawartości
[KONKURS] Krwawa Dominacja! - ZOMBIE MOD! ×
[KONKURS W CHINCZYKA}-DOWIEDZ SIE WIECEJ ×
Wystartował nasz serwer jailbreak ×

Mamy to! Nowy szablon forum

Pomóż nam go udoskonalić - zgłoś błędy

Idź do tematu

Wkrótce Start

Nowego serwera

Wyczekuj!

Nasi partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam.

 

Jestem tu nowy więc jak nie ten dział itp to proszę jakiegoś dobrego moderatora/admina żeby przeniósł tam gdzie trzeba.

 

A teraz jak w temacie. Jest tak, że wchodzę sobie na jakikolwiek serwer prócz 'deathmatch' w C.S 1.6 NS i wszystko elegancko dopuki nie nacisnę jakiegoś klawisza po za WSAD'em. Zrobiło się to od kiedy dodałem jeden z serwerów do ulubionych. Nie pytajcie, który bo nie mam pojęcia. Nie zaczęło się to dopuki nie zresetuje gry. 

 

Miał ktoś podobny problem albo widział ktoś coś takiego? Nigdy sam w bindowanie klawiszy się nie bawiłem więc nieudana jakaś próba odpada.

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie