Skocz do zawartości

Rekrutacja Na Opiekuna Dd2#2


Thc Wariat

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem uznać ze potrzebny nam opiekun serwera DD2 wiec otwieram rekrutacje 

 

 

Podania na opiekuna składamy poniżej stosując się do danego wzoru :

- Imię:

- Nick:
- Wiek:
- AMXX:
- STEAM:
- Microfon:
- Ts3:
- Pomoc finanosowa:
- Pomysł na rozkręcenie serwera:
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):
- Kontakt:

 

 
 
Wymagania:
Minimum 40 postów na forum 
16 lat
Podstawa amxx
Cierpliwość i wyrozumiałość dla graczy
Steam
Dobra znajomość ftp 
 
Wszystkie podania będą wzięte pod uwagę, nie ma terminu naboru .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Paweł

- Nick: zyga

- Wiek: 21

- AMXX: 7/8

- STEAM: Posiadam

- Microfon: Posiadam

- Ts3: Posiadam

- Pomoc finansowa: Dogadam się z H@ co do ceny

- Pomysł na rozkręcenie serwera: Reklama, oraz jakieś konkursy serwerowe. 

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Godziny wieczorne, czasem poranne nawet 

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Pełniłem tą funkcję kilkanaście razy, na kilku sieciach zanim upadły, oraz posiadałem wcześniej serwer. 

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Myślę że nadałbym się do pomocy przy serwerze, tym bardziej że gram na tym serwerze w godzinach wieczornych-nocnych, a nawet porannych, czasem zdarzyło się wpaść w konflikt, nie z graczami, tylko z jedną osobą na sieci, a tak poza tym jestem ogarniętą i koleżeńska osobą. Chciałbym zapobiec "wspomagaczom"  na serwerze. Da się także zemną dogadać :)

- Kontakt: steam, ts, pw (jak będzie potrzeba to dam H@ nr. tel)

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Filip


- Nick: PSX

- Wiek: 20

- AMXX: 7

- STEAM: No nie mam :(

- Microfon: Też nie mam

- Ts3: mam

- Pomoc finanosowa: Kasy nie mam

- Pomysł na rozkręcenie serwera: Reklama

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 3-4 h

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Moje dośw jest bardzo dobre.

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Nadam się przy pomocy serwerze.Nie tylko raz byłem opiekunem.Wiem jak to jest i chcę, żeby serwer miał opiekuna i było wszystko git.Jestem osobą spokojną umiem powstrzymać swoje emocje i nie spinam się jak inni.Każdego tak samo cenie i zawsze jest wyrozumiały.Chcę, aby serwer miał jak najlepiej.

- Kontakt:. pw, steam: jerychapl skype: jaroszeq1 gg: 49591824 

 

odrzucam

 tumblr_lqgmchQUQn1qaitmuo1_400.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Imię: Adrian

* Nick: RevengeST
* Wiek: 16
* AMXX: 9/10
* STEAM: Oczywiście.
* Microfon: Tak.
* Ts3: Naturalnie.
* Pomoc finanosowa: Coś wykombinuję :D
* Pomysł na rozkręcenie serwera: Przede wszystkim na reklama innych serwerach , czym zajmuję się profesjonalnie , miałbym też pomysły na konkursy , które by nie tylko wciągnęły graczy w gre ale na pewno na serwerze grało by więcej ludzi.
* Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Bardzo dużo siedzę na kompie , w dni szkole 2-4h a w weekend do 6h.
* Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Mam spore doświadczenie w opiece nad serwerem , zajmuję się tym od ponad roku i mam zamiar poszerzyć swoje zapotrzebowania na następne serwery. Ostatnio postawiłem 2 serwer , przez co poszerzyłem to właśnie ale mam tyle czasu , że mogę się zajmować nawet 3 serwerem. Jestem niezwykle cierpliwy oraz na pewno wyrozumiały dla graczy. Daję nim zawsze dobry przykład , wielu pewnie ma mnie jako autorytet :) Potrafię pisać mniejsze pluginy oraz w średnim stopniu je edytować. FTP znam bardzo dobrze , na DD2 grałem kiedyś , robiłem bardzo dobre paczki , które były chwalone przez graczy. Zawsze prowadzę serwer do perfekcyjności oraz do profesjonalności , są to moje 2 ulubione słowa. Codziennie bardzo pilnie uczę się pisania pluginów , jestem na dobrej drodze i wiem jak powinien wyglądać serwer DD2. Z takim doświadczeniem jakie posiadam serwer nie padnie , jedynie co to może paść z braku finansów.
* Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ja powinienem zostać wybrany , ponieważ jestem osobą kulturalną , miłą , ogarniętą , spokojną oraz ułożoną. Własne serwery traktuję bardzo poważnie , aby serwer nie padł zawsze robię wszystko aby tylko trzymał się dalej. Oczywiście jak wyżej wspomniałem mam wysokie doświadczenie w tym , mogę pomóc w stronie technicznej serwera , mam STEAM na którym mogę zapraszać znajomych na serwer , mam kilku co bardzo lubią DD2 , mogę z nimi grać na tym serwerze sporo czasu. Jest do mnie łatwy kontakt , przez co gdy gracze będą mieli jakiś problem , mogę bardzo szybko służyć nim pomocą , jeżeli ktoś ma do mnie sprawę co do serwera , zostawiam wszystko co dotychczas robię i pomagam tej osobie. Jestem codziennie aktywny i wiele osób potwierdzi , że na to stanowisko się nadaję jak mało kto.
Ktoś może jeszcze powiedzieć , że mam mało lat. Wiek moim zdaniem w takiej rzeczy się nie liczy , oczywiście nie mówiąc o jakiś 12 latkach co piszczą przez mikro na własnym serwerze ^^ W prowadzeniu serwera liczą się: Doświadczenie , przede wszystkim ta umiejętność prowadzenia serwera , rekrutacja adminów , znam się na tym bardzo dobrze , wiem kogo brać na admina a kogo nie. Rozpoznaję to po kilku prostych rzeczach , na które patrzy bardzo wiele doświadczonych opiekunów. Nie chcę nic brać z tego serwera , nigdy tego nie robiłem , mam własne serwery i wszystkie finanse z nich idą na nich opłacenie oraz na reklamę. Prowadzę serwery z nudów oraz żeby się czegoś nauczyć.
* Kontakt: GG: 46029349 | STEAM: RevengeST | TS3 | Skype: RevengeST | PW forum.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Michał


- Nick: Play

- Wiek: 18

- AMXX: Zależy od skali,

- STEAM: arios230

- Microfon: TAK

- Ts3: TAK

- Pomoc finanosowa: NIE :O

- Pomysł na rozkręcenie serwera: A sporo mam pomysłów ale to zależy na ile pozwolisz na serwerze :)

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Jeżeli już będę tak normalnie to bardzo dużo, opiekowałem się 2001 i Jailem ale teraz mnie nie ma do końca :D myślę że już od grudnia będę normalnie uczęszczał na forum i pomagał ;]

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Oj co tu pisać ci co mnie znają to widzą :D Piszę plugin od 0 myślę że tyle wystarczy :>

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ nadaje się na to stanowisko i dużo potrafię. Jestem kreatywną osobą w kwestii AMXX

- Kontakt: GG / STEAM / TELE

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię:Dawid


- Nick:D4W1D.^^[EL1M1M4T0R]

- Wiek:16

- AMXX:8(prawie 9 ale probne pomylki)

- STEAM:batkman(masz mnie w znaj)

- Microfon:Yes

- Ts3:Si

- Pomoc finanosowa:Dogadamy sie jakos ale zawsze cos wrzuce :D

- Pomysł na rozkręcenie serwera:Mam Bardzo duzo pomyslow ktore wypala ale otym wole porozmawiac na priv z h@ zeby nikt nie mial tych samych pomyslow i wgl wiec jak cos priv(PS.Jest tego dosc duzo :D)

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:No ostatnio nawet 6-7h :D

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Mam Spore doswiadczenie ktora pelnilem nad opieka nie jednego serwera.Serwerow tez mialem wlasnych kilka i wiem o co w tym chodzi.Ftp mam w 1palcu doslownie.Ogarniam rozne tematy zwiazane z partnerstwem i wgl zawsze cos wykombinujemy zeby byc wyzej niz inne serwery,chociaz zeby przez dzien serwer byl full,wieczorami tez,najgorzej jest po 00 gdyz prawie wszyscy uciekaja spac.(mam paru takich co graja cale noce:D)

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Dlaczego Ja? To bardzo proste... Jestem mily,kulturalny,pomocny zawsze mam duzo pomyslow co by tu zrobic zeby przyciagnac ludzi na serwer.Czasem reklamuje przez binda ludzie wchodza ale bany tez sie sypia ale to nic zawsze trzeba myslec na korzysc seerwera ktorego sie reklamuje.Gdy zostane wybrany duzo wiecej czasu bede poswiecal serwerowi i rozwiazywal wszytskie z nim zwiazane klopoty ktore beda wystepowac.Bede zawsze dobrze i dlugo przemyslal wybrania adminow gdyz niektorzy obecni sa malo co ogarnieci wiecej szpanuja adminem niz to potrzebne...Mysle ze dobrze wybierzecie.Tyle z mojej strony.Z gory dziekuje. 

- Kontakt:Steam,GG,TS,FB,PW

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Dominik


- Nick: areczek prg

- Wiek: 16

- AMXX: 9/10

- STEAM: JEST

- Microfon: JEST

- Ts3: Chwilo nie , ale może być 

- Pomoc finanosowa: Oczywiście będzie 

- Pomysł na rozkręcenie serwera: Mam wiele pomysłow , np Asysty , Powiedzonka np : lec do bomby kur* inaczej pluginy zwiazane z rozmowwą, Reklamowanie serwera na innych sieciach , serwerach , Zapraszanie graczy itp. Takie móglbym zaoferowac 

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 7-8h

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): BYłem opiekunem na paru sieciah , 3 własnie serwery, Admin na naszej sieci . Pracuje również od 2 lat w ftp . Edytuje i dodaje pluginy.

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Chciałbym popracować nad DD2 , pracowałem nad Zombie,, Jailu,Cod,BB, oraz DeathRun . Chciałbym spróbować swoich możliwości na serwerze DD2,czegoś nowego . 

- Kontakt: steam,gg,skype,pw (wszystko podam priv)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Damian
- Nick: OptymalnY
- Wiek: 17
- AMXX: 8,5/10
- STEAM: JEST
- Microfon: JEST
- Ts3: JEST
- Pomoc finanosowa: Jak będzie taka potrzeba to tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Konkursy,Reklamy,Spam na serwerach Bindami,Zapraszanie znajomych (FB,NK,Real,inne sieci)
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Mogę tyle co H@ sb zażyczy
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doswaidczenia nawet sporę na codzien opiekuje się Serwerem BF2 i nie ma na nim żadnych problemów a jak się pojawiają to je od ręki naprawiam,Kiedy nie mam nic do roboty z BF2 pomagam Wariatowi przy COD 4K Można zobaczyc efekty wbijając na NIEGO.Jutro będę starał się Naprawić 45K to będzie moje najwięsze wyzwanie bo jak eXe nie potrafił to nie wiem czy mi się uda.
Miałem nawet swój serwer COD 40K rozkręcony 23/23 cały dzien tak lecz go sprzedałem.Tyle powinno starczyc
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ na codach i bf2 znam się idealnie Mam nawet pomysl na 201 lvl iż potrafie wymyslac fajne klasy oraz perki i je tworzyć więc mógł bym się tego podjąc.A po za tym większosc mnie zna i wie że ogarniam
- Kontakt: GG:46764331 ,STEAM:CSowicze.pl|OptymalnY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie