Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane [ODBANOWANY]leet #3


redman

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: leet

Serwer: d2
Nick admina:
Data i godzina: 13:15, 09.06
Link do Twojego bana:http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=10437

Link do HTLV:
Opis sytuacji:

O co kurwa znowu chodzi? Gram normalnie i po chwili patrze, ze dostaje od jakiegos mameluka bana z powodem "czitujesz". A w cstrike mam tylko jednego ssa.

https://abload.de/img/de_dust200063fumz.png

Dodatkowe informacje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie memelulku jesteś spalony :) SS-y nic nie wykazały, wcale się nie dziwie :) Tu jest demko z Twoja grą wczorajsza w nocy :) http://f1.hltv.org.pl/srv30071/HLTV-1706082343-de_dust2.dem.zip

 grasz grasz grasz wszystko fajnie pięknie, zabijasz itp za chwile zaczyna Cie zabijać problem albo ktoś tam wkurwiłeś się i od razu komentarz " *DEAD* l33t :  co za pies farcacy kurwa mac" gdzie z tego co zauważyłem nigdy nic nie piszesz (ale już nie ważne) 11:13 opuszczasz zdenerwowany grę po 4 minutach 15:06 z powrotem wracasz już wyluzowany zaczyna się no recoil wszystkie ammo lecą Ci w jeden punkt :) może z infem się kryjesz bądź jesteś czysty ale coś mi się nie zdaję, drugie demo http://f1.hltv.org.pl/srv30071/HLTV-1706090004-de_dust2.dem.zip 10:35 flesh zajebiście taktyczny tylko tego co był podest raczej nie mogłeś usłyszeć :) po czym cofka spowrotem na gale :) ze nie słyszałeś gościa przy tych schodach wcześniej to w szoku jestem :) bo innych bardzo dobrze słyszysz. Że musiałem się wypowiedzieć to się na szybko wypowiedziałem :) Dla mnie się palisz i tyle :) Prawda wyjdzie prędzej czy później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tego psa, to przyznaje, poniosło mnie. Akurat gość wtedy po prostu mnie łoił, nie wiem, zyciowke mial, bo wczesniej mu tak nie szło. Wyszedłem, zeby sie nie wk*rwiac wiecej, ochłonąłem i wszedłem ponownie.

 

Nie wiem, gdzie Ty chłopie widzisz norecila, nie wiem też, jak po zlagowanym demie z hltv wnioskujesz takie bzdury. Na żadnym recoilu nie grałem. I co to w ogóle za rozpiska? Rozpisz normalnie to demo, albo dupy nie zawracaj. Nie mam nic innego do roboty niż odpalanie się w 18 letniej grze, serio. 

 

To jest właśnie piękno CS-a i "adminuf" na takich serwerowniach. Zero konkretów, żadnej rozpiski, gdzieś tam jedna akcja "no recoil" i odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że demko rozpisuje się co minutę, nie mogłem bo nie miałem czasu, po za tym za mało demek mam. Tak wiec moje zdanie jest takie aby dać temu hajtowi z "18letnim stażem" ub a ja sobie sam go rozpisze w czasie wolnym, posciągam demka i zobaczymy mistrzu :) nie musisz kozaczyć jaki staż masz itp bo nikogo to nie interesuję :) prawda wyjdzie prędzej czy później Good Luck :). Mój błąd sorry za kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że gra ma 18 lat (gra - cs 1.6), a nie, że ja gram w to 18 lat. Czytać to Ty chyba nie potrafisz za bardzo, ale mniejsza o to. Sądząc po tym, co już napisałeś do tej pory, wiem, że ta Twoja rozpiska będzie gówno warta, także śmiało. Nie takich już przerabiałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem to pisz pw albo w ogóle Facecik :) źle przeczytalem i łapiesz za słówka :) Przerobić to możesz sobie kolegów na podwórku :) za słaby w uszach jesteś :) widzimy się na serwie hajcie :) (chyba) ^^

Edytowane przez `teViK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie