Skocz do zawartości

Zablokowane HyperQ Chce wnieść trochę oporu ;D


HyperQ_opor

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Mateusz
Nick:  HyperQ
Wiek:  15/16
Dlaczego chcesz do nas dołączyć:  Przyda wam się trochę oporu ;D 
Ile grasz w Counter Strike 1.6:  6 lat
Masz steam(tak/nie):  tak
Masz mikrofon?(tak/nie): tak
Jesteś w stanie przeznaczyć kilka złotych na własny server mixowy(5/6 zł/miesiąc): tak, ale bardziej bym polecał tą opcje: http://www.freegamehosting.eu/   -  dokładną obsługę mogę przedstawić na PRIV.
Ile czasu dziennie poświęcasz na gre: ile mi się chcę ;D jak jest potrzeba to mogę siedzieć nawet cały dzień, a jak nie to wgl ;d
W jakich godzinach jesteś najczęściej: różnie, na pewno wieczorowych, porannych i popołudniowych ;D
Kontakt: 795186697  -  Pisać SMS, za dzwonienie ZABIJAM! ! ! + Steam: habina77   steam2: koonzie_opor   steam3: koonzie_oporowo
Oceń swoje umiejętności w skali 1-10: 7/10
Coś od siebie: Jestem taktykiem, snajperem i nie spinam (za bardzo) hehe ;D Lubię grać zespołowo i się dobrze bawić, jednak nie lubię jeżeli ktoś gra tylko dla wygranej i spina o wszystko! Chętnie mogę prowadzić grę, przeprowadzać taktyczne treningi (znam przynajmniej po kilka tatkyk, na mapę na każda stronę). Kiedyś grałem sporo klanówek, lig na Esl'u i itp. Obecnie zostały mi już tylko mixy i versusy na esl'u ;/ Liczę na dużżżżże zaangażowanie w klanie ;D Potrafię strzelać chyba prawie wszystkim, od awp, przez m4 po glock'a! Mogę być o większości pór dnia, dlatego treningów i meczy nie będę opuszczał, chyba że coś ważnego wypadnie! Tak więc do zobaczenia, ELO ;D

                                                                                                                                                                             HyperQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie