Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Nowy admin [CS:GO]


Capral

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli taki poradnik już się pojawił to przepraszam, ale przeszukiwałem forum i widziałem tylko na 1.6.

 

W tym beznadziejnym poradniku, chciałbym przybliżyć nowym adminom (bądź przyszłym) na czym polegają dane komendy.
Oczywiście podane komendy możecie wpisywać również w consoli, ale zamiast !(komenda) wpisujecie sm_(komenda). Zamiast wpisywać nick danej osoby, możemy używać także @me - na siebie, @ct - na antyterrorystów, @t - na terrorystów i @all - na wszystkich.

  • !admin -> panel admina, w którym jest większość komend (podgląd panelu: http://i.imgur.com/CSiGx7W.jpg )
  • !kick (nick) (powód) -> wyrzuca gracza z serwera
  • !ban (nick) (czas w minutach) (powód) -> banuje gracza na serwerze na pewien czas
  • !mute/pmute (nick) -> mutuje gracza {zakaz mówienia} na mapę/na zawsze, !unmute/punmute (nick) -> zdejmuje muta/pmuta
  • !gag/pgag (nick) -> nadaje zakaz pisania na mapę/na zawsze, !ungag/pungang (nick) -> zdejmuje gag/pgag
  • !rename (nick) (nowy nick) -> zmienia nick gracza
  • !slay (nick) -> zabija wybranego gracza
  • !freeze (nick) (czas) -> zamraża przez pewien czas gracza
  • !map (nazwa mapy) -> zmienia na wybraną mapę
  • !vote (Tytuł) (odp. 1) (odp.2) (odp.3) -> głosowanie, !cancelvote -> przerywa głosowanie
  • !beacon (nick) -> oznacza gracza
  • !blind (nick) (jednostka) -> oślepia gracza {czym większa jednostka tym większe oślepienie}
  • !drug (nick) -> ekran się chwieje i zmienia kolorki {naćpany}
  • !slap (nick) (siła uderzenia 1pkt = 1hp) -> uderza gracza
  • !csay (tekst) -> tekst na środku ekranu
  • !msay (tekst) -> tekst po lewej stronie ekranu
  • !psay (nick) (tekst) -> prywatna wiadomość
  • Chat publiczny: @tekst -> pisanie jako administrator do wszystkich, Chat prywatny: @tekst -> pisanie na admin chacie (do innych adminów)
  • !noclip (nick) -> daje dostęp do latania i przenikania przez ściany

Podałem podstawowe komendy dla admina, resztę można znaleźć w panelu admina (!admin).
Bind na panel admina: bind [przycisk] sm_admin  ->  wpisać w consoli

// MOJE STARE KONTO, PLS USUNAC ~ Knight //


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ za poradnik.  Tylko podaj źródło czy coś.

Sam pisałem poradnik z takich bardziej podstawowych komend, które się przydadzą do codziennych sytuacji.

// MOJE STARE KONTO, PLS USUNAC ~ Knight //


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa GierCounter StrikeCounter-Strike: Global OffensiveCounter-Strike: Global Offensive - Poradniki"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie